// چهار شنبه, ۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۰

تماشا کنید: تریلر معرفی Pyre، بازی جدید سازنده Transistor و Bastion

استودیو سوپرجاینت گیمز که در کارنامه‌اش بازی‌های فوق‌العاده زیبای Bastion و Transistor دیده می‌شود، با انتشار تریلری از بازی جدید نقش‌آفرینی خود با نام Pyre رونمایی کرد. با زومجی، جزئیات خبر و تماشای تریلر معرفی بازی همراه باشید.

استودیو خوشنام Supergiant Games، با دو بازی فوق‌العاده Transistor و Bastion توانست نامی برای خود دست و پا کند. این استودیو، بازی جدید نقش‌آفرینی خود با نام Pyre را با انتشار تریلری معرفی کرد که قرار است در سال ۲۰۱۷ و برای رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر شود:

دانلود با رزولوشن 360p | دانلود با رزولوشن HD 720p

بازی Pyre، داستان تعدادی فرد تبعیدی را روایت می‌کند که در مسابقه‌ای شرکت می‌کنند. برنده این مسابقه شانس این را به دست می‌آورد که از تمام اتهامات خود تبرئه شود و می‌تواند به خانه بازگردد. سوپرجاینت گیمز در یک بیانیه رسمی که همزمان با تریلر منتشر کرد، درباره بازی چنین گفت:

شما در ماجراجویی‌های خود در سرزمین‌های مختلف بازی، با شخصیت‌های مختلفی در ابعاد و اشکال مختلف روبه‌رو می‌شوید. تصمیمات شما مشخص می‌کند که چه شخصی شانس بازگشت به خانه را به دست می‌آورد و چه شخصی مجبور می‌شود تا آخر عمر خود، در تبعید بماند.

منبع: EuroGamer


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده