// دوشنبه, ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۰

تماشا کنید:‌ اولین تریلر DLC بعدی زامبی های بازی Black Ops 3

چندی پیش اکتیویژن، اولین تریلر از بسته الحاقی جدید زامبی‌های بازی Call of Duty Black Ops 3 با نام Zetsubou No Shima را منتشر کرد. با زومجی، جزئیات خبر و تماشای این تریلر همراه باشید.

کمپانی Activision، که ناشر بازی Call of Duty Black Ops 3 است، پس از اینکه بسته الحاقی جدید بازی به نام Eclipse را معرفی کرد، اولین تریلر از بخش زامبی جدید این DLC را منتشر کرد. نام این بخش Zetsubou No Shima است و داستان ریشه‌های شخصیت‌های بازی بلک آپس یعنی دمپسی، نیکولای، ریکتوفن و تاکئو را روایت می‌کند که طی اتفاقاتی، به یک جزیره متروکه در اقیانوس آرام جنوبی می‌رسند:

دانلود ویدیو با رزولوشن SD 360p | دانلود ویدیو با رزولوشن HD 720p 

زمانی که آنها در این جزیره هستند، یک آزمایشگاه بیولوژی مخفی پیدا می‌کنند که در حال انجام آزمایش با عنصر ۱۱۵ بود که نتایج بسیار مخرب و هولناکی در پی داشت. بازیکنان در این بسته الحاقی، با دشمنان جدید و ترسناک و تله‌های مختلفی مواجه می‌شوند و برای اینکه داستان ریشه‌های شخصیت‌ها را بهتر درک کنند، می‌توانند تعدادی کوئست فرعی انجام دهند و به بخش‌های مختلف داستان پی ببرند.

Zetsubou No Shima، قسمتی از بسته الحاقی اکلیپس بازی است که قرار است در تاریخ ۱۹ آوریل (۳۱ فروردین)‌ برای کنسول پلی‌استیشن 4 و مدتی بعد برای ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود. ۴ نقشه جدید چند نفره جدید در این بسته الحاقی قرار دارند.

بسته الحاقی Eclipse، دومین بسته از چهار DLCای است که قرار است برای بازی بلک آپس ۳ منتشر شود. بسته الحاقی اول، Awakening نام داشت که مدتی پیش برای بازی منتشر شد. شما می‌توانید با پرداخت ۵۰ دلار، سیزن پس بازی را خریداری کنید و به تمام این چهار بسته دسترسی داشته باشید یا هر کدام را به صورت تکی با پرداخت پانزده دلار خریداری کنید.

منبع:‌ Gamespot


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده