نویسنده: افشین پیروزی
// چهار شنبه, ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۱۵

تماشا کنید: تریلر جدید بخش چند نفره Doom و تاریخ شروع نسخه بتا محدود

کمپانی بتسدا تریلر جدیدی از بخش چند‌نفره بازی Doom را همراه با اعلام تاریخ شروع نسخه بتا محدود بازی و نحوه تجربه کردن آن ارائه کرده است که می‌توانید در ادامه مطلب زومجی آن را تماشا کنید.

یکی از موردانتظار‌ترین بازی‌های سال ۲۰۱۶ نسخه جدید از سری محبوب و بسیار قدیمی Doom است که ساخت آن را کمپانی پر‌آوازه اید سافت‌ور و انتشارش را Bethesda برعهده دارد و تا به امروز هم نمایش‌های خشن و هیجان‌انگیز بازی اشتیاق طرفداران این نوع بازی‌ها را برای تجربه کردن آن بالا برده است. حال بتسدا تریلر جدیدی از بخش چند‌نفره دووم منتشر کرده که اکشن‌های سریع و هیجان‌انگیز بازی را نشان می‌دهد و علی‌الخصوص امکان بازی کردن در نقش هیولا‌های جهنمی بسیار جذاب به نظر می‌رسد. در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

|

بتسدا همچنین اعلام کرده که نسخه بتا محدود بازی از تاریخ ۳۱ مارس (۱۲ فروردین ۹۵) تا ۳ آوریل (۱۵ فروردین ۹۵) بر روی ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد و افرادی که در زمان عرضه بازی Wolfenstein: New Order، آن را پیش خرید کرده باشند، می‌توانند این نسخه را با وارد کردن کد در صفحه مخصوص آن تجربه کنند. جالب است بدانید که استودیو id Software برای ساخت بخش چند‌نفره بازی دووم با استودو سیرتن افینیتی (Certain Affinity) همکاری کرده است که سابقه بسیار خوبی در ساخت بخش چند‌نفره بازی‌های بزرگ از جمله Halo: The Master Chief Collection، Call of Duty: Ghosts و Halo 4 دارد.

نسخه نهایی بازی Doom در تاریخ ۱۳ مه (۲۴ اردیبهشت ۹۵) برای پلتفرم‌های مذکور ارائه خواهد شد و نسخه‌های کنسولی آن با رزولوشن 1080p و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا خواهند شد. به‌علاوه پس از طرح باکس آرت اولیه نه چندان جالب، بتسدا طرحی فرعی برای آن با انتخاب طرفداران معرفی کرد که بسیار زیبا به نظر می‌رسد.

نظر شما در مورد تریلر جدید بازی چیست؟

منبع: Gamespot


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده