// چهار شنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۳۰

تماشا کنید: سه‌گانه Assassin’s Creed Chronicles منتشر شد

با انتشار سومین قسمت از سه‌گانه Assassin’s Creed Chronicles، اکنون یوبی‌سافت با انتشار ویدیویی هر سه بازی را در یک مجموعه منتشر کرده است. برای جزئیات بیشتر با زومجی همراه باشید.

Assassin’s Creed Chronicles، مجموعه فرعی سری Assassin’s Creed با انتشار سومین نسخه «Russia» اکنون در قالب یک کالکشن جمع‌ و جور سه‌گانه توسط یوبی‌سافت منتشر شده است. چین، هند و روسیه سه قسمت مختلف از Assassin’s Creed Chronicles هستند که توسط استودیوهایی کلای‌مکس و تحت نظر یوبی‌سافت برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی ویندوزی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان ساخته و عرضه شده‌اند.

بعد از عرضه Assassin’s Creed Chronicles: China در ماه آوریل ۲۰۱۵، یوبی‌سافت در اوایل ژانویه ۲۰۱۶ Assassin’s Creed Chronicles: India را منتشر کرد. اکنون با انتشار Assassin’s Creed Chronicles: Russia شما می‌توانید هر سه بازی ذکر شده را به صورت مجموعه‌ای سه‌گانه با کمی صرفه جویی در هزینه خریداری کنید. البته هر سه بازی هنوز به صورت جداگانه نیز قابل خریداری هستند.

باندل سه‌گانه Assassin’s Creed Chronicles اکنون به صورت دیجیتالی برای رایانه‌های شخصی ویندوزی، ایکس‌باکس وان و پلی استیشن 4 عرضه شده است. نسخه‌ فیزیکی از بازی نیز به زودی در خرده‌فروشان پخش خواهد شد. طبق گفته توسعه‌دهندگان بزودی در تاریخ ۵ آوریل ۲۰۱۶ (۱۷ فروردین ۱۳۹۵) این سه‌گانه برای دارندگان پلی‌استیشن ویتا نیز منتشر می‌شود.

داستان Assassin's Creed Chronicles بعد از انیمیشن Assassin's Creed: Embers آغاز می‌شود، زمانی که در سال ۱۵۲۶ با شائو جان، قهرمان مونث داستان بعد از آموزش توسط اتزیو آئودیتوره دا فرینتزه، اساسین ایتالیایی و افسانه‌ای در کشور چین همراه می‌شویم. در حالی که قسمت هند ما را به همراه ارباز میر (Arbaaz Mir)، قهرمان داستان به دوران استعمار انگلیسی‌ها در هندوستان سال ۱۸۴۱ می‌برد؛ روسیه، قسمت سوم نیز ما را با نیکولیا اورِلوو به ماجراجویی در سال ۱۹۱۸ خواهد برد.

|

منبع: VG247


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده