بهترین بازی های آنلاین اندروید - 35 بازی چند نفره که باید تجربه کنید

بهترین بازی های فکری اندروید

بهترین بازی های آیفون ۲۰۲۰ که باید تجربه کنید

بازی موبایل

معرفی بهترین و جدیدترین بازی های اندروید، آیفون و ویندوزفون به همراه لینک دانلود

بهترین بازی های آنلاین اندروید - 35 بازی چند نفره که باید تجربه کنید

در میان بازی‌های متعدد آنلاین اندروید و iOS سعی کرده‌ایم لیستی از بهترین‌های پلتفرم موبایل را درکنار یکدیگر قرار دهیم. با بهترین بازی‌های انلاین اندروید و آیفون همراه زومجی باشید.

بازی های پولی اندروید و آیفون که امروز رایگان شده‌اند (۴ آبان)

در این مطلب قصد داریم نگاهی به بازی‌های رایگان روزانه اندروید و آیفون داشته باشیم و آن‌ها را با شما کاربران به اشتراک بگذاریم.

بهترین بازی های فکری اندروید

در این مقاله قصد داریم بازی‌هایی را معرفی کنیم که در وهله اول ذهن بازیکن را هدف قرار می‌دهند و خواسته یا ناخواسته تاثیر مثبتی بر ذهن فرد خواهند گذاشت.

معرفی بازی موبایل Genshin Impact؛ تجربه‌ای با حال و هوای زلدا

Genshin Impact یک بازی جهان باز با گرافیک خیره کننده است که تجربه‌ی بازی‌های نقش آفرینی را با کیفیت بسیار مناسبی برای پلتفرم موبایل به ارمغان می‌آورد؛ در ادامه با معرفی بازی گنشین ایمپکت همراه زومجی باشید.

بهترین بازی های اکشن اندروید - ۲۵ بازی که حتما باید تجربه کنید

در این مقاله قصد داریم تا بهترین بازی های اکشن را معرفی کنیم که موفق شدند به واسطه‌ی عملکرد بسیار خوب خود، طیف گسترده‌ای از بازیکنان را جذب کنند؛ در ادامه با زومجی همراه باشید.

ویدیو گیم پلی Company of Heroes Mobile رابط لمسی بهینه‌ی بازی را به نمایش می‌گذارد

ویدیو منتشر شده از گیم پلی Company of Heroes Mobile مکانیزم‌های مختلف رابط لمسی بازی و نحوه‌ی کنترل نیرو‌ها را در کنار گرافیک چشم نواز بازی به تصویر می‌کشد.

معرفی بازی موبایل Spirit Sprint؛ روح سرعت

Spirit Sprint یک بازی آرکید در سبک رانینگ است که بازیکن را در سه گیم‌پلی مختلف، به چالش می‌کشد؛ در ادامه با معرفی بازی موبایل Spirit Sprint همراه زومجی باشید.

معرفی بازی موبایل Brawlhalla؛ یک تجربه‌ی مبارزه‌ای جذاب

بازی موبایل Brawlhalla پس از انتشار‌ برای کامپیوتر، اینبار در موبایل طیف وسیع‌تری از گیمرها را هدف خود قرار داده‌ است که با وجود محتویات متنوع و جذاب خود به‌راحتی توجه هر مخاطبی را جلب می‌کند.

معرفی بازی موبایل Twickles ؛ سرگرمی با چالش‌های فکری

بازی‌های سبک پازلی و معمایی علاوه‌بر اینکه می‌توانند سرگرمتان کنند، قادر هستند تا عامل تقویت فکر و ذهن کاربر باشند. Twickles یک بازی پازلی جدید است. با بررسی آن همراه زومجی باشید!

بهترین بازی های گرافیکی اندروید ؛ 20 بازی که گوشی‌تان را به چالش می‌کشند

در این مقاله‌ نگاهی کوتاه به گرافیکی ترین بازی های اندروید خواهیم داشت، آثاری که با ارائه گرافیک‌های بصری متفاوت مخاطب را مجذوب خود می‌کنند. با معرفی این بازی‌ها همراه زومجی باشید.

معرفی بازی موبایل The Fishercat؛ گربه‌ی ماهی‌گیر

The Fishercat یک بازی سرگرم کننده در سبک کژوال است که شما را به اعماق دریا می‌برد تا در نقش یک گربه، به صید ماهی بپردازید. در ادامه با معرفی بازی موبایل The Fishercat همراه زومجی باشید.

بهترین بازی های آفلاین اندروید ؛ ۴۰ بازی که نباید از دست بدید

در این قسمت از مقاله‌های بازی اندروید، به‌سراغ بهترین بازی های آفلاین اندروید رفته‌ایم تا کاربران به‌سادگی بتوانند بازی مورد علاقه خود را بدون اتصال به اینترنت تجربه کنند.

معرفی بازی موبایل Retro City Rampage DX؛ تجربه‌ای مشابه با GTA

بازی Retro City Rampage DX یک اثر جهان باز با اکشنی دیوانه‌وار است که از بازی‌های محبوب زیادی مانند GTA الهام گرفته و تجربه‌ای جذاب از یک بازی جهان باز به بازیکن القاء می‌کند؛ در ادامه با معرفی بازی موبایل Retro City Rampage DX همراه زومجی باشید.

معرفی بازی موبایل We Happy Restaurant؛ مدیریت یک رستوران عجیب

بازی We Happy Restaurant مدیریت یک رستوران بزرگ و مجهز را به بازیکن می‌سپارد؛ اما این رستوران با تمام رستوران‌هایی که می‌شناسید، بسیار متفاوت است؛ در ادامه با معرفی بازی موبایل We Happy Restaurant زومجی باشید.

معرفی بازی موبایل NEO:BALL؛ رقابت در میان رنگها

بازی جدید NEO:BALL اثری ورزشی است که در آن می‌توانید به شکل دیگری فوتبال را در میان رنگها تجربه ‌کنید.

معرفی بازی موبایل Tactical Monsters Rumble Arena؛ نبرد‌های تاکتیکی

Tactical Monsters Rumble Arena نام یک بازی آنلاین تاکتیک محور است که بازیکنان را در رویداد‌های یک به یک مقابل یک دیگر قرار می‌دهد. در ادامه با معرفی این بازی محبوب، همراه زومجی باشید.

معرفی بازی موبایل The Office Quest؛ یک ماجراجویی اتفاقی

بازی موبایل The Office Quest شما را در نقش یک کارمند اداره‌ای قرار می‌دهد که هر روز و هر ساعت کاری تکراری را انجام می‌دهد ولی طی اتفاقی ساده یک ماجراجویی عجیب را در محل کارش تجربه می‌کند.

بهترین بازی های ترسناک برای اندروید

در این مقاله‌ نگاهی کوتاه به بهترین بازی‌های ترسناک اندروید خواهیم داشت، آثاری که به روش‌های مختلف قصد ترساندن مخاطب را دارند. با معرفی این بازی‌ها همراه زومجی باشید.

معرفی بازی موبایل The Walking Zombie 2؛ امید بازماندگان

در بازی جدید The Walking Zombie 2 شما به‌عنوان یکی از بازماندگان جهان زامبی باید مأموریت‌هایی برای بقاء خود و دیگران انجام دهید!

معرفی بازی موبایل Dark Raider؛ داستان یک افسانه

در بازی نقش آفرینی Dark Raider شما با قهرمان داستان باید به دل سیاهی رفته و با شیاطین و افرادی که بشیریت را تهدید می‌کنند، مبارزه و آن‌ها را نابود کنید.

صفحه ۱ از ۱۳۳