// جمعه, ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۰

معرفی بازی موبایل Royal Match | قصر رویایی‌ پادشاه

در این مقاله معرفی بازی موبایل به سراغ Royal Match رفته‌ایم که در آن باید به پادشاه برای ساخت یک عمارت باشکوه به وسیله حل جورچین‌ها کمک کنید.

سبک مچ‌تری جزو جدانشدنی بازی های اندروید و آیفون است و هرچند وقت یکبار یک بازی در این سبک‌ براساس یک سریال یا فیلم‌ سینمایی پرطرفدار یا حتی با یک داستان مستقل منتشر می‌شود. به‌عنوان مثال بازی Stranger Things: Puzzle Tales براساس اتفاقات سریال معروف نتفلیکس یعنی Stranger Things را داریم که یک تجربه جذاب از سبک مچ‌تری را برای طرفداران این سبک مهیا کرده است. در این مقاله به سراغ بازی Royal Match از استودیو Dream Games رفته‌ایم که در آن باید به یک پادشاه برای ساخت یک قصر رویایی کمک کنید. در ادامه با معرفی کامل بازی Royal Match همراه زومجی باشید.


در بعضی از مواقع یک‌سری آیتم کمکی مانند بمب به وجود می‌آیند که با کلیک روی آن‌ها می‌توانید تعداد زیادی از المان‌های اطراف را از بین ببرید و سریع‌تر مراحل را به اتمام برسانید

داستان بازی Royal Match در رابطه با یک پادشاه است که می‌خواهد قصر بزرگی بنا کند و شما باید در این مسیر به او کمک کنید. درواقع شما باید در هر مرحله که چالش‌های خاص خود را دارد، یکی‌سری المان‌ را درکنار یکدیگر قرار دهید. مانند اکثر بازی‌های مچ‌تری در چند مرحله‌ی اول باید یک‌سری حرکت‌های از پیش تعیین‌شده را انجام دهید که درواقع حکم مراحل آموزشی بازی را دارند.

در هر مرحله بازی از شما می‌خواهد که تعداد مشخصی از یک المان‌ را درکنار یکدیگر قرار دهید. البته چالش اصلی مربوط‌به تعداد مجاز حرکت‌ها است. زمانی‌که تعداد حرکات به اتمام برسد، بازیکن می‌تواند با استفاده از سکه‌هایی که به‌دست آورده است، بازی را ادامه دهد. انجام این کار شاید در چند مرحله از بازی آسان به‌نظر برسد، ولی با گذشت زمان و رسیدن به مراحل بالاتر با چالش‌های دشواری روبه‌رو می‌شوید.

به غیر از مراحلی که از شما خواسته می‌شود که چند المان خاص را درکنار یکدیگر قرار دهید، باید در بعضی از مراحل بازی همین کار را با المان‌های خاصی که در پس‌زمینه‌ی همه المان‌های اصلی قرار گرفته‌اند، انجام دهید. در بعضی از مواقع یک‌سری آیتم کمکی مانند بمب به وجود می‌آیند که با کلیک روی آن می‌توانید تعداد زیادی از المان‌های اطراف آن را از بین ببرید. درکنار مراحل اصلی بازی، قسمتی وجود دارد که در آن می‌توانید با طی کردن هریک از مأموریت‌ها، امتیاز و سطح خود را بیشتر کنید. البته که هریک از این مراحل چالش‌های سختی را دارند و برای تمام کردن بعضی از مراحل آن باید چند بار تلاش کنید.

به‌عنوان مثال در یکی از این چالش‌ها، پادشاه در یک تله گرفتار می‌شود و شما به مدت یک دقیقه فرصت دارید که با از بین برد المان‌های خواسته‌شده، پادشاه را نجات دهید. در بازی Royal Match قسمتی به‌عنوان Teams وجود دارد که با رسیدن به سطح ۲۱ می‌توانید وارد آن شوید و با تشکیل تیم به مسابقه‌های مختلف بروید. در بخشی دیگری از بازی می‌توایند افراد و تیم‌های برتر این بازی را مشاهده کنید.

طراحی خوش رنگ و لعاب محیط بازی درکنار موسیقی شادی که هنگام تجربه مراحل Royal Match به گوش شما می‌رسد، آن را به یک تجربه شیرین مچ‌تری تبدیل کرده است. استودیو Dream Games دقیقا مسیر اکثر بازی‌های این‌چنینی را برای ساخت بازی Royal Match طی کرده است.

در این چند سال اخیر انواع بازی‌های سبک‌ مچ‌‌تری با حال و هوای‌ مختلف برای اندروید و آیفون منتشر شده‌اند و بازی Royal Match دقیقا مسیری مشابه آن‌ها را طی کرده‌ است. اگر شما قبلا بازی‌های دیگر این سبک را تجربه کرده‌اید، بازی Royal Match تجربه خاص و جدیدی را برای شما ایجاد نمی‌کند

بازی Royal Match در حال حاضر برای اندروید و آیفون در دسترس است. شما می‌توانید ازطریق لینک‌های زیر آن را دانلود کنید و از تجربه یک بازی جذاب لذت ببرید.

دانلود بازی Royal Match


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده