// سه شنبه, ۱۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۱۰

لاجیتک ماوس G502 Proteus Spectrum را با امکان سفارشی‌سازی نورپردازی معرفی کرد

کمپانی لاجیتک نسخه‌ی جدیدی از ماوس پرطرفدار G502 را معرفی کرد که از قابلیت سفارشی‌سازی نور پس‌زمینه بهره می‌برد. با جزئیات این خبر همراه زومجی باشید.

همزمان با آغاز نمایشگاه CES 2016، کمپانی لاجیتک از ماوس G502 Proteus Spectrum رونمایی کرد. این محصول که نسخه‌ی بعدی G502 Proteus Core به شمار می‌رود، همانند برخی از ساخته‌های تازه‌ی رقبا از جمله سری کرومای کمپانی ریزر (Chroma)، از قابلیت سفارشی‌سازی نور پس‌زمینه بهره می‌برد؛ به‌طوری که کاربر قادر است تا رنگ نور را از میان ۱۶.۸ میلیون رنگ، به دلخواه‌اش انتخاب کند. همچنین امکان بهره‌گیری از چند نوع جلوه یا افکت نورپردازی مختلف در این محصول وجود دارد تا فرد بتواند لوگوی روی ماوس را با طیفی از رنگ‌های در حال تغییر تزئین کند.

ساخته‌ی جدید لاجیتک از لحاظ قالب و فیزیک همانند مدل پیشین‌اش است و در باطن‌اش هم از همان حسگر اپتیکال قبلی با رزولوشن ۱۲ هزار DPI بهره می‌برد که البته می‌شود دقت آن را به ۲۰۰ نقطه بر اینچ کاهش داد. دارندگان نسخه‌ی جدید G502 می‌توانند آن را مانند Proteus Core برای سطوح و ماوس‌پدهای مختلف کالیبره کنند که این کار از طریق نرم‌افزار و با نگه داشتن کلید سمت چپ و حرکت دادن ماوس به شکل 8 انگلیسی بر روی سطح موردنظر انجام می‌شود. محصول جدید لاجیتک همان چرخ اسکرول فلزی قبلی را دارد که در دو حالت پله-پله و چرخش آزاد (برای پیمایش در صفحه‌های طولانی) می‌توان از آن استفاده کرد؛ ضمن اینکه مانند مدل پیشین، امکان تغییر وزن و تعادل ماوس با استفاده از وزنه هم برای کاربر فراهم شده است.

ماوس G502 Proteus Spectrum قرار است در ماه میلادی جاری با همان قیمت Proteus Core، یعنی۸۰ دلار، روانه‌ی بازار شود.

منابع: PCWorld / IGN

[alert variation="alert-info"]اگر به اخبار این رویداد علاقه‌مند هستید، می‌توانید تمام مطالب مربوط به آن را در صفحه CES 2016 مشاهده کنید.[/alert]


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده