نویسنده: مهدی اسدی
// شنبه, ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۱

عرضه باندل بازی The Last of Us Part 1 با کارت‌های گرافیک AMD

جدیدترین طرح تبلیغاتی باندل کارت‌های گرافیک Radeon شرکت AMD، بازی The Last of Us Part 1 را به همراه برخی مدل‌های تعیین‌شده در اختیار خریدارها قرار می‌دهد.

براساس اعلام شرکت AMD، خریدارانی که از تاریخ دوم فوریه سال جاری میلادی اقدام به خرید مدل‌های منتخبی از کارت‌های گرافیک سری AMD Radeon کرده باشند یا اینکه کامپیوترهای گیمینگ پیش‌ساخته‌ی مبتنی بر این GPUها را بخرند، از طرف فروشندگانی که در این کمپین تبلیغاتی شرکت کردند، بدون هزینه‌ی جداگانه بازی The Last of Us Part 1 را دریافت خواهند کرد.

این باندل شامل جدیدترین کارت‌های گرافیک سری RX 7000 و همچنین برخی مدل‌های دسکتاپ AMD Radeon RX 6000 می‌شود. باندل جدید جایگزین طرح‌های قبلی می‌شود که بازی‌های The Callisto Protocol و Dead Island 2 را در اختیار خریداران این محصولات قرار می‌داد.

The Last of Us Part 1 درواقع نسخه ریمیک بازی اورجینال The Last of Us است که در نقد و بررسی زومجی امتیاز ۹.۵ از ۱۰ را دریافت کرد. صادق تواضعی در مقاله بررسی این بازی می‌نویسد: «The Last of Us Part 1 با درنظر گرفتن بسته الحاقی Left Behind تجربه‌ای ۱۶ الی ۱۷ ساعته را دراختیار مخاطبان قرار می‌دهد. از نظر بصری، بازی دست‌خوش تغییرات بسیاری شده و حال زیبا‌تر از همیشه می‌توانید The Last of Us را تجربه کرده و تغییرات اعمال شده روی انیمیشن‌ها و میان‌پرده‌ها، سبب شده تا گیم‌پلی و داستان سرایی بازی هم درگیرکننده‌تر از قبل باشد».

در پایان نظرات خود را در اینباره با زومجی و سایر کاربرها در میان بگذارید.


منبع guru3d
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده