نویسنده: افشین پیروزی
// پنجشنبه, ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۰

رونمایی ایسر از صندلی گیمینگ Predator Thronos با قیمت ۱۴ هزار دلار

ایسر در جریان نمایشگاه ایفا 2019، یک صندلی مخصوص بازی با قیمت بسیار بالای ۱۴ هزار دلاری معرفی کرد که Predator Thronos نام دارد. 

ایسر سال گذشته در جریان نمایشگاه ایفا ۲۰۱۸، صندلی مخصوص گیمینگ فوق‌العاده گرا‌ن‌قیمت Predator Thronos را معرفی کرده بود. همان‌طور که گیمرها انتظار داشتند، تایوانی‌ها امسال هم با دست پر به ایفا آمده‌اند. صندلی گیمینگ جدید «پریدیتور ترونوس ایر» (Predator Thronos Air) اگرچه با برچسب قیمتی ۱۴ هزار دلاری خود همچنان خارج از محدوده‌ی بودجه‌ای بسیاری از کاربران است، اما نسبت به نسل پیشین خود که ۲۰ هزار دلار قیمت داشت، ارزان محسوب می‌شود.

ایسر برای کاهش‌دادن قیمت نسل جدید صندلی گیمینگ خود، موتور برقی موجود در دسته‌های صندلی را حذف کرده است؛ درنتیجه گیمرها از این پس باید ارتفاع دسته را به‌صورت دستی تنظیم کنند. همچنین قابلیت زاویه‌دادن به کل صندلی نیز از آن حذف شده است. به‌طور کلی تمام موتورهای برقی داخل صندلی به‌منظور پایین‌آوردن هزینه از آن حذف شده‌اند.

Predator Thronos

ترونوس ایر، از بدنه‌ای فولادی با جایگاه قرارگیری (یا به‌اصطلاح ماونت) سه مانیتور تشکیل شده است. جایگاه‌های قرارگیری موس و کیبورد و محل استراحت پا هم از قابلیت تنظیم موقعیت مکانی برخوردارند؛ اما همان‌طور که گفته شد، تمامی تنظیمات و تغییرات باید به‌صورت دستی انجام شود.

صندلی گیمینگ جدید ایسر برخی ویژگی‌های نسل قبل را از دست داده است، اما درعوض قابلیت‌های جدیدی نیز با خود به‌همراه آورده است. ازجمله مهم‌ترین ویژگی‌های جدید پردیتور ترونوس ایر می‌توان به گوی‌های ماساژ اشاره کرد. همان‌طور که در ویدیوی معرفی صندلی دیده می‌شود، با فشردن دکمه‌ای خاص، دو گوی آبی‌رنگ شانه‌های گیمر را ماساژ خواهند داد. علاوه بر مدل پایه، ایسر گزینه‌های متعدد دیگری را نیز مانند «لرزشگیر»، «دوربین» و «محل قرارگیری هدست» برای مدل‌های سفارشی فراهم کرده است؛ که قیمت نهایی صندلی را بیش از پیش افزایش خواهد داد.

Predator Thronos

بنا به اعلام ایسر، پردیتور ترونوس ایر در سه‌ماهه‌ی پایانی سال جاری میلادی وارد بازار آمریکای شمالی و اروپا خواهد شد.


منبع زومیت
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده