نویسنده: افشین پیروزی
// پنجشنبه, ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۰

رونمایی ایسر از مانیتور‌های مخصوص بازی جدید خانواده نیترو XV3 در ایفا 2019

ایسر در جریان نمایشگاه IFA 2019، از مانیتور‌های جدید خانواده XV3 رونمایی کرد که ویژگی‌های مناسب برای گیمر‌ها دارند. 

نمایشگاه ایفا ۲۰۱۹ روز گذشته به‌صورت رسمی آغاز شد و چندین شرکت به برگزاری کنفرانس اختصاصی پرداختند. ایسر یکی از این شرکت‌ها بود که با معرفی محصولاتی جدید، توانست توجهات زیادی را به‌ خود جلب کند. این شرکت با مجموعه‌ی جدیدی از مانیتورها پا به ایفا ۲۰۱۹ گذاشت؛ مانیتورهای جذابی که چه به لحاظ ظاهری و چه به لحاظ مشخصات فنی، حرف‌هایی برای گفتن دارند.

خانواده‌ی Nitro XV3 ایسر درمجموع شامل چهار مانیتور است که تمامی آن‌ها نرخ نوسازی (رفرش‌ ریت) بالایی دارند و از فناوری جی-سینک انویدیا هم پشتیبانی می‌کنند. در ضمن وضوح تصویر مدل‌های مختلف این نمایشگرها متفاوت است تا انواع سلایق مختلف را پوشش دهد.

مانیتورهای خانواده‌ی XV3 شامل دو مانیتور ۲۷ اینچ و دو مانیتور ۲۴.۵ اینچ هستند. دو مانیتوری که پیش‌بینی می‌شود بیشتر از سایر مورداستقبال قرار گیرند، Nitro XV273 X و Nitro XV253Q X نام دارند که نرخ نوسازی بسیار عالی ۲۴۰ هرتز را ارائه می‌دهند که در نوع خود جالب‌توجه است. از طرفی مانیتور ۲۴.۵ اینچ Nitro XV253Q P را داریم که دارای نرخ نوسازی ۱۴۴ هرتز است و مانیتور ۲۷ اینچ XV273U S از نرخ نوسازی ۱۶۵ هرتز بهره می‌برد.

ایسر ایفا 2019

مانیتورهای خانواده‌ی نیترو XV3 ایسر
نام مانیتوراندازهوضوح تصویرنرخ نوسازی
Nitro XV273U S۲۷ اینچWQHD۱۶۵ هرتز
Nitro XV273 X۲۷ اینچفول HD۲۴۰ هرتز
Nitro XV253Q X۲۴.۵ اینچفول HD۲۴۰ هرتز
Nitro XV253Q P۲۴.۵ اینچفول HD۱۴۴ هرتز

تک‌تک مانیتورهای بالا از فناوری جی‌-سینک انویدیا پشتیبانی می‌کنند؛ G-Sync فناوری اختصاصی انویدیا است که با هماهنگ کردن ریفرش‌ریت نمایشگر و فریم‌ریت خروجی دستگاه، اثر پاره شدن صفحه را از بین می‌برد. گفتنی است که مانیتور Nitro XV273X گواهی DisplayHDR 400 نیز دارد.

قیمت و تاریخ عرضه‌ی مدل‌های مختلف مانیتورهای خانواده‌ی نیترو ایکس‌وی ۳ ایسر در مناطق مختلف، متفاوت است. ظاهرا مانیتور Nitro XV273 X با قیمت ۴۷۰ دلار طی ماه جاری میلادی عرضه می‌شود. از طرفی Nitro XV253Q P با قیمت ۲۰۰ دلار در ماه اکتبر (مهر - آبان ۱۳۹۸) در دسترس خریداران قرار می‌گیرد. XV253Q X و XV273U S نیز در ماه‌های نوامبر (آبان - آذر ۱۳۹۸) و ژانویه‌ (دی - بهمن ۱۳۹۸) به‌ترتیب با قیمت ۳۹۰ و ۵۹۰ دلار عرضه خواهند شد.

قیمت مانیتور، مشخصات فنی و هر اطلاعاتی که برای خرید ارزان‌ و آگاهانه‌ی انواع مانیتور اداری و گیمینگ نیاز دارید را در بخش محصولات زومیت بیابید. در این بخش، علاوه‌بر مشخصات فنی دقیق انواع مانیتور ال‌جی، مانیتور ایسوس، مانیتور سامسونگ و مانیتور گیمینگ بنکیوو دیگر برند‌ها، امکان مقایسه‌ی دو یا چند محصول درکنار گالری تصاویر رسمی محصولات دردسترس شما خواهد بود.

مشاهده فهرست مانیتورها


منبع زومیت
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده