نویسنده: میلاد فاطمی
// یکشنبه, ۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۱

تصاویری از کنترلر ایکس باکس وان با طرح بازی Gears 5 فاش شده است

به‌نظر می‌رسد مایکروسافت برای نسخه جدید مجموعه محبوب Gears Of War کنترلر‌های جدیدی با حال‌وهوای آن تدارک دیده است.

چیزی تا زمان عرضه یکی از موردانتظارترین بازی‌‌های سال باقی نمانده است. مجموعه Gears Of War اولین برای در سال ۲۰۰۶ پا به عرصه صنعت بازی‌های ویدیویی گذاشت و به سرعت توانست به یکی از مهمترین و بزرگترین بازی‌های انحصاری مایکروسافت تبدیل شود. حال بعد از گذشت سیزده سال از اولین بازی از این سری، نسخه جدید این مجموعه به‌نام Gears 5 قرار است ماه آینده به‌صورت رسمی منتشر شود.

به‌نظر می‌رسد مایکروسافت برای طرفداران این مجموعه قدیمی تدارکات ویژه‌ای دیده است. به تازگی کاربران توییتر تصاویری از کنترلرهای جدید ایکس‌باکس وان منتشر کرده‌اند؛ البته این نسخه با کنترلرهای معمول کمی متفاوت است چراکه این‌بار به بهانه انتشار بازی Gears 5، قرار است کنترلری با حال‌وهوای آن طراحی و عرضه شود. چیزی که از تصاویر مشخص است رنگ این کنترلر است که از ترکیب‌رنگی سفید و خاکستری تشکیل شده است. روی این دسته خطوطی مشاهده می‌شود که بیانگر زره درون بازی است. تصاویر گویای این است که مایکروسافت برای طراحی این کنترلر به جزییات توجه ویژه‌ای کرده است؛ چراکه اگر دقت کنید اطراف d-pad با رنگ خاکستری طراحی شده اما خود آن با رنگ سفید، رنگ پشت کنترلر طوسی انتخاب شده و کلیدهای RT و LT به رنگ آبی مزین شده است.

کنترلر ایکس باکس وان / Xbox one controller

با توجه به سابقه مایکروساف مبنی‌بر اینکه معمولا برای بازی‌های خود کنترلر‌های خاص آن را طراحی و تولید می‌کند، به‌نظر می‌رسد این تصاویر فاش شده کاملا صحیح و معتبر باشند. باید در نظر داشته باشید که این کنترلر‌ها تنها طراحی ویژه‌ای خواهند داشت و با کنترلر الیت کاملا متفاوت هستند.

در رابطه با قیمت کنترلر بازی Gears 5 و همچنین تاریخ عرضه آن هنوز اطلاعاتی منتشر نشده است، اما به نظر می‌رسد باتوجه به‌اینکه بازی Gears 5 قرار است در تاریخ ۱۹ شهریور (۱۰ سپتامبر) روانه بازار شود، احتمالا کنترلر بازی نیز به‌زودی عرضه خواهد شد. برای کسانی که اشتراک سرویس ایک‌باکس لایو گلد داشته باشند، می‌توانند نسخه آزمایشی و تست بازی را دانلود کنند تا بیشتر با مکانیزم و گیم‌پلی بازی آشنا شوند.

کنترلر ایکس باکس وان / Xbox one controller

بازی Gears 5 به‌صورت انحصاری برای ایکس باکس وان و پی سی عرضه می‌شود. کاربرانی که سرویس گیم‌پس را داشته باشند می‌توانند چهار روز زودتر یعنی در تاریخ ۱۵ شهریور بازی را تجربه کنند.


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده