// شنبه, ۳۰ دی ۹۶ ساعت ۲۳:۰۱

TS-PC Racer Ferrari 488 Challenge Edition نام فرمان بازی جدید کمپانی Thrustmaster و برگرفته از فرمان اتومبیلی به همین نام است. این محصول، امکاناتی بالارده دارد و همچنین بسیار باکیفیت است.

کمپانی امریکایی Thrustmaster که یکی از تولیدکنندگان لوازم جانبی گیمینگ به شمار می‌رود، به‌تازگی محصول جدید خود یعنی فرمان بازی فراری موسوم به TS-PC Racer Ferrari 488 Challenge Edition را معرفی کرد.

طبق خبر منتشر شده، این محصول به مناسبت جشن ۷۰ سالگی فراری و مخصوص طرفداران اتومبیل‌های افسانه‌ای اسپورت طراحی شده است. فرمان TS-PC Racer Ferrari 488 مدلی واقعی در مقیاس ۹ به ۱۰ از فرمان اتومبیل Ferrari 488 Challenge است. این محصول علاوه بر اینکه بسیار شبیه به فرمان واقعی این اتومبیل است، از دو اهرم تعویض دنده‌ی فلزی با ارتفاع ۱۴ سانتی‌متر، دو عدد D-Pad، دو سوئیچ چرخشی، ۸ کلید کنترلی و ۱۵ عدد LED بهره می‌برد.

Thrustmaster TS-PC Racer Ferrari 488 Challenge Edition

این تولیدکننده مدعی است که فرمان TS-PC Racer Ferrari 488 Challenge Edition ابزاری قابل اعتماد برای پی سی گیمرها است و به دلیل وجود امکانات بسیار زیاد و قدرتمند این محصول، باعث می‌شود بتوان نهایت لذت را در بازی‌های ریسینگ تجربه کرد. از جمله‌ی این امکانات می‌توان به مواردی همچون موتور ۴۰ وات بدون جاروبک، سیستم موتور خنک‌کننده‌ی داخلی، الگوریتم کنترل امتدادیابی میدانی، واحد قدرت توربو با راندمان ۸۶ درصد، سیستم ترکیبی تسمه-قرقره و دنده‌ها و در نهایت یک پایه‌ی مستحکم که با سایر لوازم جانبی سازگاری دارد، اشاره کرد.

Thrustmaster TS-PC Racer Ferrari 488 Challenge Edition

فرمان بازی TS-PC Racer Ferrari 488 Challenge Edition ماه آینده با قیمت ۶۹۹.۹۹ دلار در خرده‌فروشی‌ها عرضه خواهد شد. این مبلغ برای بیشتر افراد، بسیار گران است؛ چه آنهایی که علاقه‌مند به بازی در ژانر ریسینگ هستند و چه کسانی که به دنبال فرمانی مستحکم می‌گردند باید بودجه‌ی قابل توجهی داشته باشند تا بتوانند این محصول را انتخاب کنند.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده