// سه شنبه, ۱۵ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۸

یوبیسافت از کنسول نینتندو NX حمایت خواهد کرد

یوبیسافت یکی از کمپانی‌های بزرگی است که همیشه علاقه خود را به حمایت از پلتفرم‌های جدید و کمپانی‌های مختلف اعلام کرده است. حال این کمپانی اعلام کرده که از کنسول نینتندو NX حمایت خواهد کرد. با زومجی همراه باشید.

در صنعت بازی های ویدیویی وقتی حرف از یک تکنولوژی یا پلتفرم جدید زده می‌شود، همیشه کمپانی یوبیسافت در صحنه حضور داشته و حمایت خود را اعلام می‌کند. این حمایت شامل نینتندو NX نیز می‌شود. طبق صحبت‌های ایوس گیلموت، رئیس و بنیان‌گذار یوبیسافت، اعلام کرده از آن‌جایی که کمپانی ژاپنی نینتندو همکار خوبی برای یوبیسافت به حساب می‌آید به خوبی از آن‌ها حمایت خواهند کرد.

وی طی مصاحبه‌اش با سایت گیم اینفورمر می‌گوید:

شما می‌توانید انتظار حمایتی همه جانبه از سوی ما برای نینتندو داشته باشید. این کمپانی یکی از بهترین همکاران ما در دنیا است.

در مورد پلتفرم Wii U گیلموت معتقد است که تجربه این پلتفرم به هیچ‌وجه برای یوبیسافت و نینتندو نا امید کننده نبوده  ولی چیزی که وی و کمپانی‌اش می‌بایست آن را از بعد دیگری نگاه می‌کردند میزان فروش بود که از انتظارات آن‌ها کمتر بود:

ما برای Wii U بازی Rayman 2D را عرضه کردیم. این حرکت خوبی برای کمپانی ما و هواداران بود و همچنین اگر به یاد داشته باشید این بازی قرار بود به صورت انحصاری برای Wii U عرضه شود. با این حال پس از عرضه مشاهده کردیم که میزان فروش رضایت بخش نیست و مجبور شدیم این بازی‌ را برای سایر پلتفرم‌ها نیز عرضه کنیم. به‌نظرم این پلتفرم تا به این‌جای کار خوب عمل کرده است. بازی‌های انحصاری زیادی را در اختیار دارد و همچنین بازی Just Dance ما برای Wii U توانسته فروشی خوبی را کسب کند.

کنسول نینتندو NX در ماه اسفند ۹۶/فروردین ۹۷ عرضه خواهد شد. تا به این جای کار تنها بازی Just Dance 2017 یوبیسافت و Legend of Zelda برای این پلتفرم تایید شده و برای اطلاعات بیشتر از بازی‌ها و سایر امکانات این کنسول می‌بایست تا روز موعود صبر کنیم.

منبع: Gamepur


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده