// یکشنبه, ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۸

تصاویر کارت گرافیک EVGA GTX 1070 SuperClocked منتشر شدند

پس از اینکه اخیرا پنج کارت گرافیک GeForce GTX 1080 با برند EVGA رونمایی شدند، حال نوبت به انتشار تصاویر کارت گرافیک EVGA GTX 1070 SuperClocked رسیده که پیشنهاد می‌کنیم با زومجی همراه شده و آن را مشاهده کنید.

به تازگی تعدادی تصویر از نسخه‌ی سوپرکلاک کارت گرافیک جدید کمپانی ای‌وی‌جی‌اِی، یعنی EVGA GTX 1070 SuperClocked منتشر شده است. این کارت را در حال حاضر می‌توان خوش قیمت‌ترین و قابل تهیه‌ترین کارت گرافیک GeForce GTX 1070 با برند EVGA از حیث قیمت دانست. همانطور که از کلمه‌ی SuperClocked مشخص است، این کارت بصورت پیشفرض و توسط تولید کننده، اگرچه به مقدار اندک، اورکلاک شده است و همانند برادر هم‌نام و بزرگ‌تر خود در خانواده‌ی GeForce GTX 1080، از کولر کاستوم ACX 3.0 استفاده می‌کند.

همچنین در صفحه‌ی پشتی یا بَک‌پِلِیت این کارت که از نوع مرغوب و مناسبی نیز است، می‌توان لوگوی حکاکی شده‌ی EVGA و در کمال تعجب نام GeForce GTX 1080 را مشاهده کرد که احتمال می‌رود به دلیل مسائل تبلیغاتی در نمایشگاه کامپیوتکس 2016 باشد. همچنین اینطور به نظر می‌رسد که برد PCB این کارت توسط ای‌وی‌جی‌اِی تا حدودی شبیه به برد PCB نسخه‌ی مرجع کارت که توسط انویدیا ساخته شده، طراحی شده است. در پایان اینکه این کارت گرافیک توسط یک سوکت ۸ پینی به وسیله‌ی برق تغذیه می‌شود.تصاویر کارت گرافیک EVGA GTX 1070 SuperClocked را در زیر مشاهده می‌کنید:

پیش‌تر در زومجی از رونمایی کارت‌های گرافیک GeForce GTX 1080 با برند‌های زوتاک و MSI مطلع شدید.

منبع: TechPowerUp


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده