// چهار شنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۲

مسابقه کامل مارکو رویس در فیفا 17 [گیمزکام 2016]

شب گذشته و در جریان نشست خبری الکترونیک آرتز در نمایشگاه گیمزکام آلمان، مارکو رویس در این نشست حضور پیدا کرد و یک مسابقه دوستانه فیفا 17 انجام داد. با زومجی و تماشای ویدیو کامل این مسابقه همراه باشید.

کمپانی Electronic Arts، شب گذشته در نمایشگاه Gamescom که هم‌اکنون در شهر کلن آلمان در حال برگزاری است، یک نشست خبری برگزار کرد. در جریان این نشست، از ویژگی‌های جدید بازی FIFA 17 نیز رونمایی شد. یکی از سورپرایزهای دیشب، حضور مارکو رویس، ستاره تیم دورتموند و بازیکنی که عکسش بر روی جلد فیفا 17 قرار دارد، در این نشست بود. وی با حضور خود در این نشست، یک بازی دوستانه دو در مقابل دو به همراه مجریان این مراسم  انجام داد. این مسابقه بین دو تیم دورتموند و بایرن مونیخ برگزار شد و امروز صبح، ویدیو کامل این مسابقه در یوتیوب قرار گرفت که در زیر می‌توانید آن را تماشا کنید:

دانلود 360p | دانلود 720p

بازی فیفا 17، قرار است در تاریخ ۲۷ سپتامبر (۶ مهر ۱۳۹۵) در آمریکای شمالی و دو روز بعد یعنی ۲۹ سپتامبر (۸ مهر ۱۳۹۵) در انگلستان و دیگر نقاط دنیا عرضه شود. برای آشنایی بیشتر با جدیدترین نسخه‌ی این بازی می‌توانید مقاله‌ی «تمام چیزهایی که درباره فیفا 17 می دانیم» را بخوانید. چند روز پیش نیز الکترونیک آرتز اقدام به ارسال دعوت‌نامه‌هایی به بازیکنان فیفا 16 کرد و از برخی از آنها، برای شرکت در بتای اختصاصی FIFA 17 که دو هفته دیگر آغاز می‌شود، دعوت به عمل آورد.


منبع یوتیوب

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده