// سه شنبه, ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۳

تریلر حالت زامبی بازی CoD: Infinite Warfare [گیمزکام 2016]

حالت همکاری زامبی بازی Call of Duty: Infinite Warfare در نقشه‌ای به نام Zombies in Spaceland اتفاق می‌افتد که در ادامه می‌توانید همراه زومجی تریلر آن را تماشا کنید.

حضور زامبی‌ها در سری کال آو دیوتی به یک رسم چند ساله تبدیل شده و از این‌رو در نسخه‌های جدید این سری هم باید انتظار برخورد با آن‌ها را داشته باشیم.

بعضی از چهره‌های شاخص یوتیوب اخیراً بسته‌هایی را از سوی اکتیویژن (Activision)، ناشر سری «ندای وظیفه»، دریافت کرده‌اند که مدتی است محتویات آن‌ها را با مخاطبین‌شان به اشتراک می‌گذارند. این بسته‌ها آیتم‌های مختلفی را در خودشان جای داده‌اند که بعضا به حالت زامبیِ بازی اشاره دارند. در این میان و در آستانه‌ی برگزاری گیمزکام 2016، یک کاست ویدیوی VHS (بله درست خواندید!) در یکی از این بسته‌ها پیدا شده است.

بنا به تریلر ضبط‌شده روی این نوار VHS، حالت زامبی Call of Duty: Infinite Warfare حال و هوایی مشابه فیلم‌های دهه‌ی ۸۰ میلادی دارد و در نقشه‌ای به نام Zombies in Spaceland اتفاق می‌افتد. دیوید هسلهاف (David Hasselhoff)، هنرپیشه‌ی آمریکایی، به‌همراه چند بازیگر دیگر در این تریلر به ایفای نقش پرداخته‌اند. این هنرپیشه‌ها توسط ویلارد وایلر، کارگردان، به کار دعوت شده‌اند.

دانلود ویدیو با رزولوشن SD360pدانلود ویدیو با رزولوشن HD720p | دانلود ویدیو با رزولوشن Full HD 1080p

Zombies in Spaceland نام یک شهربازی با المان‌های فضایی است. بازیکنان در حالت زامبی Infinite Warfare می‌توانند هدایت یکی از چهار شخصیت مختلف را بر عهده بگیرند که هریک از آنها حال و هوایی مشابه تیپ‌های شخصیتی آشنای دهه‌ی ۸۰ میلادی دارند.


منبع EuroGamer Polygon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده