// یکشنبه, ۸ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۳۰

تماشا کنید: انتشار بازی Mutant Football League برای رایانه‌های شخصی

دیجیتال دریمز اینترتیمنت تصاویری را از نسخه قبل از آلفا بازی Mutant Football League منتشر کرده است. طبق گفته‌ی توسعه‌دهندگان این بازی بعد از سال‌ها برروی رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. در ادامه با زومجی همراه باشید.

Mutant Football League را به یاد دارید؟ خاطرات این بازی احتمالا اکنون در گوشه‌ و کنار اعماق مغز بازیکنان قدیمی حضور دارد. این بازی ابتدا در اوایل دهه ۹۰ میلادی برروی کنسول سگا مگا درایو جنسیس منتشر شد. در طول سال‌های گذشته نیز این بازی برای سایر کنسول‌ها از جمله PSP منتشر شد، اگرچه هیچگاه شاهد عرضه‌ی این بازی برروی رایانه‌های شخصی نبودیم.

اکنون اما قرار است تا تازه‌ترین نسخه از بازی Mutant Football League علاوه بر کنسول‌های نسل هشتم برروی رایانه‌های شخصی نیز منتشر شود.شنیدن عرضه‌ی یک بازی قدیمی فوتبال آمریکایی در قالب یک بازی جدید به ویژه برای هواداران این ورزش بسیار خوشحال کننده است.

Mutant Football League جدید به شما امکان بازی به صورت چندنفره با پشتیبانی چهار بازیکن را به صورت آنلاین و آفلاین در حالت Co-op و Versus می‌دهد. شما در Mutant Football League در کنار انجام فوتبال آمریکایی باید با استفاده از تله‌ها و حقه‌های مختلف رقیبان خود را از میان برداشته و به معنای واقعی کلمه حداکثر کشتار را انجام دهید. متاسفانه هنوز تاریخ عرضه‌ی رسمی برای بازی اعلام نشده است. اما پیش‌بینی می‌شود که شاهد انتشار آن در سال ۲۰۱۶ باشیم.

دانلود ویدیو با رزولوشن 360p | دانلود ویدیو با رزولوشن 720p

منبع: Rock Paper Shotgun


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده