نویسنده: مهدی اسدی
// پنجشنبه, ۱۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۰

تریلر جدید Destiny 2: Beyond Light سلاح‌ها و تجهیزات اگزوتیک بازی را نمایش می‌دهد

استودیوی بانجی تریلر جدیدی را برای بازی Destiny 2: Beyond Light منتشر کرده که به سلاح‌ها و تجهیزات Exotic بسته الحاقی جدید بازی می‌پردازد.

بازیکنان در بسته الحاقی جدید Beyond Light بازی Destiny 2 سلاح‌ها، آرمورها و تجهیزات جدیدی را دریافت می‌کنند که در طول طول ماجراجویی در سرزمین‌های یخ زده قمر اروپا (کوچک‌ترین قمر سیاره مشتری) استفاده خواهند شد. توسعه‌دهندگان استودیوی بانجی وعده دادند که براساس استایل بازی هریک از بازیکنان، سلاح‌ها و آرمورهای جدیدی برای Destiny 2: Beyond Light در نظر گرفته شده است. سلاح‌ها و تجهیزات اگزوتیک به مواردی نسبت داده می‌شود که از یک سیاره بیگانه نشأت گرفته و قابلیت‌های عجیب و غریبی دارند.

در ادامه ضمن امکان تماشای تریلر جدید بازی، یک سری توضیحات کوتاه درباره هریک از تجهیزات یاد شده ارائه خواهد شد. بسته الحاقی Destiny 2: Beyond Light در تاریخ ۱۰ نوامبر (۲۰ آبان) برای کاربران این بازی شوتر اول شخص در پلتفرم‌های پلی استیشن، ایکس باکس، ویندوز و استیدیا منتشر خواهد شد.

دانلود از آپارات

سلاح‌های Exotic

مسلسل پالسی اگزوتیک: No Time to Explain: این اسلحه ضربات دقیق و کارآمدی را دربرابر دشمنان بازی وارد کرده و شارژ امواجی که به هدف برخورد کرده و Stasis نیروی دشمن را تحت تأثیر قرار می‌دهند، به خشاب سلاح شما بازخواهد گشت. این تفنگ با ایجاد یک پورتال فضایی، گلوله‌هایی از یک خط زمانی موازی را به سمت دشمن شلیک می‌کند.

تفنگ اسنایپر اگزوتیک: Cloudstrike: ضربات نهایی و دقیق این رایفل، یک اشعه الکتریکی را در موقعیت مکانی هدف وارد کرده و روند پیوسته و سریع شلیک‌های آن یک طوفان کامل را در نقطه اصابت ایجاد خواهد کرد.

شمشیر اگزوتیک: The Lament: با تیغه شمشیر Lament شلیک‌ها و ضربات دشمن را بلاک کرده و سپس زره‌های محافظ آن‌ها را خرد کنید. از ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد این سلاح باید به امکان بهبود وضعیت سلامت حمل کننده‌ی آن با ایجاد صدمه به نیروی دشمن اشاره کرد.

نارنجک انداز اگزوتیک: Salvation’s Grip: هریک از پرتابه‌های این سلاح، با ایجاد یک شبکه کریستالی تمامی اهداف نزدیک خود را منجمد خواهد کرد. این سلاح با شارژ مجدد، تعداد بلورهای کریستالی ایجاد شده و شعاع انجماد خود را افزایش می‌دهد.   

تجهیزات اگزوتیک بسته الحاقی Destiny 2: Beyond Light

آرمورها (زره‌ها) اگزوتیک

کلاه محافظ تایتان اگزوتیک: Precious Scars: این زره محافظ به محض استفاده یک هاله محافظ روی حمل کننده و همراهان نزدیک او ایجاد کرده و دربرابر ضربات دشمن محافظت می‌کند.

دستکش محافظ تایتان اگزوتیک: Icefall Mantle: این آرمور تقویت شده با Barricade جایگزین شده و آسیب‌های وارده از ضربات دشمن را به خود جذب می‌کند.

دستکش محافظ هانتر اگزوتیک: Arthrys’s Embrace: چاقوی سنگین هانتر منجر به کمانه کردن گلوله ها شده و با ضربات دقیق خود، آسیب بیشتری را به دشمن وارد می‌کند. ضمن اینکه نیروی دشمن بعد از ضربه برای مدت کوتاهی متزلزل و آسیب پذیر خواهد بود.

کلاه محافظ هانتر اگزوتیک: Mask of Bakris: با استفاده از این ماسک، قابلیت Dodge هانتر با یک ویژگی جدید موسوم به Shift جایگزین شده که رنج پوشش بالاتر و محافظت بیشتر از استفاده کننده آن را به‌دنبال دارد.

کلاه محافظ Warlock اگزوتیک: Dawn Chorus: پرتابه‌های Daybreak وارلوک در اثر تماس با دشمن باعث سوختن و آتش سوزی شده و آسیب بیشتری را وارد می‌کنند. بعد از هر آسیبی که در اثر این آتش به دشمن وارد می‌شود، انرژی دریافت کنید.

دستکش محافظ Warlock اگزوتیک: Necrotic Grip: آسیب وارد شده به دشمن با استفاده از این تجهیز با گذشت زمان افزایش یافته و با حملات خرابکارانه دشمن در فواصل نزدیک مقابله می‌کند.

بسته‌ی الحاقی Beyond Light به‌صورت همزمان برای تمامی پلتفرم‌های مقصد بازی یعنی کامپیوترهای شخصی، پلی ‌استیشن 4، ایکس ‌باکس وان و گوگل استیدیا عرضه می‌شود. همچنین پس از عرضه‌ی پلی ‌استیشن 5 و ایکس ‌باکس سری ایکس بازیکنان می‌توانند بدون هزینه‌ی مجدد، خود بازی و تمام DLCهای خریداری‌شده‌ی آن را روی کنسول‌های نسل نهمی سونی و مایکروسافت داشته باشند.


منبع vg247
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده