نویسنده: سیدرضا نصری
// سه شنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۳

بازی Bus Simulator 21 برای عرضه در سال ۲۰۲۱ معرفی شد

استودیو Astragon Entertainment علاوه‌بر انتشار برخی اطلاعات و ویژگی‌ها بازی Bus Simulator 21 اعلام کرد که این بازی در سال ۲۰۲۱ برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پی سی عرضه می‌شود.

Bus Simulator 21 یک بازی شبیه‌سازی رانندگی با محوریت حمل‌و‌نقل و کنترل انواع اتوبوس‌ها است. طبق آخرین اخبار، قرار است  که این بازی سال آینده، برای پلتفرم‌های ایکس ‌باکس وان، پلی ‌استیشن 4 و پی سی منتشر شود؛ همچنین انتشار بازی برای پلتفرم‌های نسل بعد نیز در نظر گرفته شده است.

طبق گفته‌ی سازندگان، دو نقشه‌ی وسیع برای بازی طراحی شده که شامل محیط‌های جنگلی، ساحلی، کوهستانی، پارک‌ها، مناطق صنعتی و مناطق مختلف شهری می‌شود که با این تفاسیر، در بازی Bus Simulator 21 با جهانی گسترده‌تر از نسخه‌ی قبل روبه رو هستیم. علاوه‌بر این، شرکت‌های مشهوری مانند Alexander Dennis در بازی Bus Simulator 21 لایسنس شده‌اند. در بازی Bus Simulator 21 قرار است شاهد اتوبوس‌های برقی و دو طبقه نیز باشیم که درکنار انواع اتوبوس‌های پیشرفته‌ی دیگر، در دسترس بازیکن‌ها قرار می‌گیرند.

منطقه‌ی مختص به چین در بازی Bus Simulator 21

قابلیت دیگری که از سوی استودیو Astragon Entertainment برای بازی Bus Simulator 21 وعده داده شده، پشتیبانی از حالت چند نفره است که در آن بازیکنان می‌توانند با دوستان یا بازیکنان دیگر متحد شده و تیم خود را تشکیل دهند تا شبکه‌ی نقل و انتقالات گسترده‌ای را درکنار یکدیگر ایجاد کنند. همچنین رویداد‌های متنوعی در جهان بازی پراکنده شده است که بازیکن می‌تواند با انجام آن‎‎‌ها و کسب درآمد، وسیله‌ی نقلیه‌ خود را توسعه دهد.

طبق اطلاعات منتشر شده از سوی سازندگان، بازی Bus Simulator 21 علاوه‌بر سایر قابلیت‌ها و ویژگی‌های ذکر شده، جهانی با آزادی عمل بیشتر و هوش مصنوعی بهتری نسبت نسخه‌ی قبل خود دارد. در ادامه می‌توانید تریلر بازی Bus Simulator 21 مشاهده کرده و دیدگاه خود را با ما درمیان بگذارید.

دانلود ویدیو از آپارات


منبع twinfinite
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده