// شنبه, ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۵

تریلر روز عرضه Resident Evil 3 Remake بازیکنان را به ماجراجویی در راکون سیتی دعوت می‌کند

با عرضه بازی Resident Evil 3 Remake در روز جمعه، تریلر روز عرضه این بازی هم منتشر شده که کاربران را با راکون سیتی آشنا می‌کند.

یک سال پس از عرضه بازی Resident Evil 2 Remake، کپکام (Capcom) یک نسخه بازسازی دیگر از این مجموعه را منتشر کرد. بااین‌حال بازی Resident Evil 3 Remake برخلاف نسخه پیشین، نتوانست بازخوردهای بسیار خوبی را از سوی منتقدین کسب کند. یکی از مشکلات بسیار بزرگ بازی، عدم استفاده از المان‌های داستانی خاطره‌انگیز نسخه اصلی و همچنین مدت زمان بسیار کوتاه بازی است. 

طبق جدیدترین اخبار بازی، شرکت کپکام به‌ مناسب عرضه بازی Resident Evil 3 Remake، تریلر روز عرضه بازی را منتشر کرده است. در جریان تریلر روز عرضه Resident Evil 3 Remake، شاهد بخش‌هایی از داستان بازی و رویارویی‌های جیل ولنتاین و نمسیس با یکدیگر هستیم. این در حالی است که در ادامه تریلر حالت Resident Evil Resistance هم به‌نمایش گذاشته می‌شود. Resident Evil Resistance حالت چندنفره ریمیک نسخه سوم به‌حساب می‌آید.

در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را از زومجی تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دانلود ویدیو از آپارات

بازی Resident Evil 3 Remake از زومجی نمره ۶.۵ را دریافت کرد. زومجی در توضیحات بررسی خود نوشته است:

Resident Evil 3 Remake، بازی بدی نیست بلکه یک بازسازی بسیار ضعیف است. به دیدِ اشتباه یک بازی کاملا جدید، ساخته کپکام تجربه اکشن سرگرم‌کننده و ترسناکی است. ولی خب مشکل اینجاست که اثر موردِ بحث، یک بازسازی از یکی از بهترین نسخه‌های کلاسیک مجموعه است و با این دید، ریمیک رزیدنت ایول ۳ تجربه ناراحت‌کننده‌ای برای طرفداران قدیمی است؛ چرا که سازندگان در ساخت آن خیلی توجهی به این موضوع که قبلا اثری به اسم رزیدنت ایول ۳ وجود داشته، نکرده‌اند و صرفا برداشتی آزاد و بسیار سطحی از آن داشته‌اند. همین امر هم باعث شده تا بسیاری از پازل‌ها، محیط‌ها و دقایق خاطره‌انگیز بازی اصلی در این نسخه حذف شوند و با اثری طرف باشیم که هرچه که باشد، اصلا و ابدا بازسازی خوبی از رزیدنت ایول ۳ نیست.


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده