نویسنده: مهدی اسدی
// چهار شنبه, ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۴

بازی The Survivalists از Team17 معرفی شد

The Survivalists، بازی جدید Team17 با سبک استراتژیک و تلاش برای بقا، در سال ۲۰۲۰ و برای همه پلتفرم‌های اصلی منتشر خواهد شد.

Team17 یکی دیگر از توسعه‌دهندگان بازی‌های مستقلی است که در رویداد اخیر Indie World نینتندو حضور داشت. این استودیو که سابقه تولید بازی‌هایی مانند Worms را نیز در کارنامه دارد، در پایان ارائه‌ی خود در این برنامه، بازی جدیدی را رونمایی کرد که جالب به نظر می‌رسد. The Survivalists نام بازی استراتژیک تیم 17 است که اتفاقات آن در دنیای بازی The Escapists رخ می‌دهد. سبک این بازی، به نوعی ترکیبی از استراتژی و تلاش برای بقا است.

بازی The Survivalists که امکان تجربه انفرادی یا چهار نفره داستان خود را فراهم می‌کند، بازیکنان را به مبارزه با نیروهای طبیعی مجموعه‌ای از چند جزیره می‌فرستد تا برای ادامه‌ی بقا تلاش کنند. بازیکنان می‌توانند با ساخت تجهیزات، ابزار و سلاح‌های خود از ساختمان‌ها و مراکز خود دفاع کنند و حتی میمون‌ها را برای پیشبرد نقشه‌های خود آموزش دهند. این بازی از سیستم چرخش شب و روز برخوردار است و تنوع بالایی در موجودات حیات وحش خود دارد.

شما می‌توانید در ادامه تریلر معرفی بازی The Survivalists را تماشا کنید و نگاهی به جزئیات گیم پلی آن داشته باشید. این بازی قرار است در اوایل سال ۲۰۲۰ برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و پی سی (از طریق استیم) منتشر شود.


منبع gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده