// یکشنبه, ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۷

بازی Monster Sanctuary وارد حالت Early Access شد

استودیو Team17 Digital با انتشار تریلری از Monster Sanctuary اعلام کرد که این بازی وارد فاز دسترسی پیش از موعد شده است.

بازی Monster Sanctuary را به‌نوعی می‌توان ترکیبی از بازی Pokemon و سبک مترویدوانیا دانست که در آن باید به‌دنبال مبارزه و گرفتن هیولاهای مختلف باشید. در این اثر شما در نقش یک کاوشگر جوان که قصد دارد تبدیل به بزرگ‌ترین نگهدارنده‌ی هیولاها شود، بازی می‌کنید. ترکیب بسیار خوبی از سبک‌ها که در این بازی به‌کار برده شده است، باعث می‌شود بازی Monster Sanctuary تبدیل به اثری شود که ارزش تجربه کردن را دارد.

اگرچه استودیو Moi Rai Games به‌عنوان تیم توسعه‌دهنده بازی از سال ۲۰۱۵ مشغول کار کردن روی آن است، اما از سال گذشته این فعالیت حالتی جدی به‌خود گرفته است. داستان بازی از این قرار است که در آن شما باید در نقش یک کاوشگر وارد دنیای اسرارآمیز بازی شوید و با گرفتن هیولاهای متعدد، یک تیم مناسب تشکیل دهید تا شما را در انجام ماموریت‌ها یاری کنند. نبردهای این بازی سه در مقابل سه هستند و این مساله به‌شما کمک می‌کند تا با استفاده از هیولاهایی که رام خود کرده‌اید، حرکات کُمبو انجام دهید. هریک از هیولاهایی که رام می‌کنید دارای خصوصیات و درخت مهارت‌ منحصر‌به‌فردی هستند که می‌توانید طبق میل خود آن را تغییر دهید. تریلر جدید بازی Monster Sanctuary را در زیر مشاهده می‌کنید:

دانلود ویدیو از آپارات

اگر بخواهیم از بحث مبارزه خارج شویم، باید به قابلیت‌های منحصر‌به‌فرد هر هیولا در جابه‌جا شدن و پیمایش هم اشاره‌ای کنیم. بازیکنان حرفه‌ای مجموعه Pokemon احتمالا این مورد را با نام HM می‌شناسند؛ اما باید گفت که این توانایی‌ها در بازی Monster Sanctuary کمی پیچیده‌تر و وسیع‌تر هستند. در این بازی هم درست مانند سایر بازی‌های سبک شکار هیولا، نقاط و محدوده‌هایی وجود دارند که شما باید برای ورود به آن‌ها در ابتدا هیولای مناسب را رام کنید، سپس وارد آن‌ها شوید و این مساله یکی از جذاب‌ترین موارد موجود در این سبک است.

استودیو Team17 Digital اعلام کرده است که بازی Monster Sanctuary به‌تازگی وارد حالت دسترسی پیش از موعد یا Early Access شده است و هم‌اکنون برای پی سی از طریق فروشگاه استیم قابل دسترسی است. باتوجه به این‌که در صفحه مربوطه‌ی بازی اعلام شده است که حالت Early Access تا حداقل یک سال برقرار خواهد بود، نباید انتظار داشت که نسخه نهایی بازی به‌زودی منتشر شود.


منبع DualShockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده