// سه شنبه, ۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۱

بازی Blazing Chrome با حال و هوای Contra ماه جاری منتشر می‌شود

طبق تریلر جدید منتشر شده از بازی Blazing Chrome، این بازی در تاریخ ۲۱ تیر ماه منتشر خواهد شد.

تریلری جدید از بازی Blazing Chrome از استودیو JoyMasher و The Arcade Crew تاریخ عرضه این بازی در سبک بازی‌های Contra را مشخص کرد. بازی Blazing Chrome یک بازی تیراندازی سبک Run & Gun و Co-op است که در تریلر جدیدی که از این بازی منتشر شده است، حسابی حال و هوای بازی‌های دشوار دهه ۸۰ میلادی را به بینندگان منتقل می‌کند.

بازی Contra و بازی‌های هم سبک این مجموعه در سال جاری بازار داغی دارند. Konami در اوایل ماه جاری مجموعه Contra Anniversary Collection را به بازار عرضه کرد و در سپتامبر بازی Contra: Corps Rogue نیز منتشر خواهد شد. با این وجود بازی Blazing Chrome حس و حال بازی Contra را به بهترین نحو ممکن به بازیکنان انتقال می‌دهد.

در طول بازی Blazing Chrome، شما و دوستتان از ۵ منطقه‌ی مختلف عبور می‌کنید. در طول بازی شما با باس‌های غول پیکر روبه‌رو خواهید شد و حتی برای یک صحنه تعقیب و گریز پرسرعت نیز سوار موتور سیکلت می‌شوید. این بازی گرافیک پیکسلی ۱۶ بیتی خواهد داشت و سازندگان بازی تایید کردند که این بازی حس آرکید واقعی را به بازیکنان منتقل خواهد کرد که امیدواریم این حرف به معنای سختی بسیار زیاد این بازی باشد.

بازی Blazing Chrome در تاریخ ۲۱ تیر ماه برای پلی‌ استیشن 4، ایکس‌ باکس وان، نینتندو سوییچ و پی سی منتشر خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر این بازی را تماشا کنید:

دانلود از آپارات


منبع dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده