// شنبه, ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۲

تریلر جدید The Elder Scrolls Online با محوریت کلاس نکرومنسر

شرکت بتسدا به تازگی تریلری از The Elder Scrolls Online منتشر کرده که کلاس جدید Necromancer را در این بازی نشان می‌دهد.

بازی The Elder Scrolls Online تقریبا نزدیک به ۵ سال است که منتشر شده و در این مدت توانسته طرفداران مجموعه Elder Scrolls را به‌خوبی به سمت خود جذب کند. این بازی به واسطه‌ی آپدیت‌های متعددی که برای آن منتشر شده، توانسته کلاس‌های جدید و متنوعی را برای بازیکنان فراهم آورد. حال و بر اساس جدیدترین اخبار بازی و به واسطه‌ی آپدیت Elswey که قرار است به‌زودی برای این بازی منتشر شود، یک کلاس جدید به‌نام نکرومنسر به این اثر آنلاین نقش آفرینی اضافه خواهد شد.

آپدیت Elswey علاوه بر اضافه کردن محتواهای جدید به این بازی، کلاس Necromancer را نیز که یک کلاس تاریک و ترسناک است به این بازی اضافه می‌کند که در آن شما به واسطه‌ی زنده کردن مردگان و سر و کار داشتن با موجوداتی که از مرگ بازمی‌گردند، می‌توانید رقیبان و دشمنان خود را به شکلی ترسناک از میان بردارید. بخش‌های از صحبت‌های زنی مکس آنلاین استودیوز را در رابطه با کلاس نکرومنسر در زیر مشاهده می‌کنید:

با کلاس جدید نکرومنسر، تمامی روح‌ها و اجساد کسانی که از بین رفته‌اند، تحت فرمان شما برمی‌خیزند. یک کلاس جدید در آپدیت Elswey بازی The Elder Scrolls Online به این اثر اضافه خواهد شد. با کلاس نکرومنسر، مرده‌ها را زنده کنید، آن‌ها را به خدمت خود درآورید و با استفاده از قدرت جادوی سیاه Tamriel، به سمت دشمنان خود حمله‌ور شوید. با این کلاس، خودِ مرگ برای شما یک سلاح به‌شمار می‌آید و می‌توانید ارباب آن باشید.

تریلر معرفی کلاس نکرومنسر را در زیر مشاهده می‌کنید:

دانلود ویدیو از آپارات

علاوه بر توضیحاتی که در بالا داده شد، شرکت Bethesda یک ویدیو از این کلاس و برخی قابلیت‌های آن منتشر کرده که در بالا مشاهده می‌کنید. در این ویدیو به شما نشان داده می‌شود که چگونه می‌توانید مرده‌ها را از گور بلند کنید و به فرمان‌برداری از خود مجبور سازید و از آن‌ها برای حمله به دشمنان خود استفاده کنید. همچنین جزییات دیگری نیز به نمایش گذاشته می‌شود که در این بین می‌توان به اضافه شدن یک منطقه یا Region جدید به این بازی آنلاین اشاره کرد. آپدیت Elswey بازی The Elder Scrolls Online قرار است در تاریخ ۴ ماه ژوئن (۱۴ خرداد ماه) توسط شرکت بتسدا برای تمامی نسخه‌های بازی، یعنی پی سی، ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر شود.


منبع DualShockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده