// چهار شنبه, ۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۶

تاریخ انتشار بازی Wolfenstein: Youngblood مشخص شد

کمپانی بتسدا تریلر داستانی جدیدی را از بازی Wolfenstein: Youngblood منتشر کرد و مشخص شد که این بازی در تاریخ چهار مرداد ماه عرضه می‌شود.

چند ساعت پیش بود که یک تیزر مرموز از بازی Wolfenstein: Youngblood در دسترس کاربران قرار گرفت و احتمال می‌رفت در آینده اطلاعات بیشتری از این بازی در دسترس قرار بگیرد. حال طبق جدیدترین اخبار بازی، کمپانی بتسدا (Bethesda)، ناشر بازی Wolfenstein: Youngblood، تریلر داستانی جدیدی را از این بازی منتشر کرد.

در جریان تریلر بازی ولفنشتاین: یانگ بلاد شاهد دوقلوهای ترور بیلی هستیم که با نام ترور توئینز شناخته می‌شوند و به‌دنبال پدر گمشده‌شان وارد پاریس می‌شوند. همچنین صحنه‌هایی هم از گیم‌پلی بازی به‌نمایش در می‌آید. Wolfenstein: Youngblood یک بازی مشارکتی دونفره است که بازیکنان می‌توانند مراحل را با یکی از دوستان‌شان یا هوش مصنوعی پشت سر بگذارند. نکته‌ی جالب این بازی، این است که با خرید نسخه دیلاکس، می‌توانید یکی از دوستان‌تان را به‌بازی دعوت کنید و مهم نیست که شخص مورد نظر Wolfenstein: Youngblood را خریداری کرده باشد یا خیر.

البته در این میان اشاره کنم که تنها با شخص خریدار می‌توانید بازی را تجربه کنید. از دیگر مزیت‌های نسخه دیلاکس می‌توان به پک Cyborg Skin اشاره کرد که آیتم‌های آن تزئینی هستند و از طرفی پیش‌خرید کنندگان نسخه معمولی، پک Legacy را دریافت خواهند کرد. قیمت نسخه دیلاکس بازی هنوز اعلام نشده است. در ادامه می‌توانید تریلر داستانی منتشر شده را در زومجی تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. بازی Wolfenstein: Youngblood در تاریخ چهار مرداد (۲۶ جولای) برای کامپیوتر، نینتندو سوییچ، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.

دانلود ویدیو از آپارات


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده