// پنجشنبه, ۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۶

تریلر جدید بازی Days Gone با محوریت جهان آن منتشر شد

به تازگی اولین ویدیو از سه تریلر قبل از عرضه Days Gone منتشر شد که بازیکنان را با جهان باز  و مناطق مختلف بازی بیشتر آشنا می‌کند.

با انتشار بازی Days Gone تا چند ماه آینده، استودیوی سازنده بازی یعنی سونی بند (Sony Bend) اطلاعات جدیدی در رابطه با جهان باز، امتیازات پیش‌خرید و نسخه‌های ویژه منتشر کرد. اولین قسمت از این سه تریلر، جنگل‌های شمال غربی پسیفیک را نمایش می‌دهد که داستان Days Gone در آن‌ها جریان دارد و بازیکنان را با صحنه‌هایی از درختان بلند و کوهستان‌های برفی آشنا می‌کند. با این حال راوی ویدیو یادآور می‌شود که این دنیا با وجود زیبایی‌هایش بسیار خطرناک است.

شما یک توریست نیستید، بلکه برای بقا می‌جنگید.

در تریلر محیط‌های مختلف و بحران‌هایی را که در بین بازی با آن‌ها مواجه می‌شوید شاهد هستیم؛ مواد مذاب، جنگل‌ها، کوهستان‌ها، ایستگاه‌های متروکه کامیون و غارهایی که اکنون خانه «فریکرها» و غارتگرانی شده‌اند که قصد جانتان را دارند.

همچنین با گذرگاه‌های بیشتری از این جهان باز آشنا می‌شویم که باید سوار بر موتورسیکلت‌ از آن‌ها عبور کنید. در مسیر ممکن است با گورهای دسته‌جمعی مواجه شوید که اکنون به منبع تغذیه‌ای برای فریکرهای خون‌خوار تبدیل شده‌‎اند.

در Days Gone شِش منطقه مختلف همراه با پایگاه‌ها، غارها و سرزمین‌هایی باز برای گشت و گذار و نبرد وجود دارد. در تریلر همچنین در مورد تأثیرات آب و هوا نیز اشاراتی می‌شود؛ به این ترتیب که باران می‌تواند ردپاها را از بین ببرد و مناطق برفی فریکرها را قدرتمندتر و خطرناک‌تر خواهد کرد.

با پیش خرید Days Gone یک زوبین دریفتر همراه با آپگرید برای نیتروس، مخزن سوخت و روکش موتورتان خواهید داشت. پیش خرید در PlayStation Store نیز تم متحرک Days Gone Sawmill را بلافاصله پس از خرید بازی در اختیارتان می‌گذارد.

دو نسخه ویژه برای Days Gone در نظر گرفته شده است. اولی «نسخه دیجیتال دیلاکس» خواهد بود که یک مینی آرت‌بوک دیجیتالی، مجموعه موزیک دیجیتالی، سه اسکین برای موتور، تم و باز کردن (Unlock) مهارت‌های اولیه بازی را شامل می‌شود.

دومی «نسخه کالکتورز» است که علاوه بر محتوای نسخه دیلاکس و مجسمه کالکتور، یک کتاب فولادی، یک ست برچسب لباس، شِش عدد پین، چهار عکس برگردان، یک مجموعه موزیک فیزیکی و یک مینی آرت‌بوک ۴۸ صفحه‌ای از کمیک‌های Dark Horse را در خود خواهد داشت.

قبل از انتشار Days Gone برای کنسول پلی استیشن 4 در تاریخ ۲۶ آوریل (۶ اردیبهشت) دو تریلر دیگر نیز منتشر می‌شوند. با زومجی همراه باشید تا شما را در جریان اطلاعات بیشتر از بازی قرار دهیم.

دانلود ویدیو از آپارات


منبع twinfinite
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده