// چهار شنبه, ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۹

بازی ترسناک Observation معرفی شد

 استودیو نو کد، سازنده بازی Sotries Untold، با انتشار تریلری پروژه جدید و ترسناک خود با نام Observatrion را معرفی کرد.

استودیو نو کد (No Code) که بازی Stories Untold در کارنامه کاری آنها دیده می‌شود به تازگی از جدیدترین پروژه خود با نام بازی Observation رونمایی کرده است. سازندگان در این راستا با کمپانی دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) وارد همکاری شده‌اند تا بتوانند این محصول را در بهار ۹۸ به دست بازیکنان پلی ‌استیشن 4 و  پی سی برسانند. وقایع بازی در حالی که در فضا جریان دارد شما را در ایستگاه فضایی AI SAM رها می‌کند. در طی اتفاق ناگواری که در این ایستگاه فضایی رخ می‌دهد بسیاری از افراد به طور ناگهانی ناپدید می‌شوند و دکتر اِما فیشر را تنها می‌گذارند. در واقع دیدگاه شما از چندین دوربین مدار بسته امکان پذیر می‌شود که به سیستم هوش مصنوعی شما متصل شده است. در این راستا شما به اِما کمک می‌کنید که قسمت‌های آسیب دیده ایستگاه فضایی را تعمیر کنید و از وقایع مرموزی که در آن پیش آمده است مطلع شوید سازندگان در طی توضیحات رسمی خود افزودند:

بازی جدید سازندگان Stories Untold شما را پشت دوربین‌های هوش مصنوعی یک ایستگاه فضایی می‌گذارد؛ زمانی که اتفاقات ناگواری در آن رخ می‌دهد.

استودیو نو کد پیش‌تر روی یک بازی موبایل با نام Super Arc Light برای آیفون و اندروید نیز کار کرده است. از فعالیت‌های کاری این استودیو همچنین می‌توان به بازی کوتاه و ترسناک The House Abandon اشاره کرد که در سال ۲۰۱۶ برای پی سی منتشر شده است. از طرفی Stories Untold هم یک بازی ترسناک است که شامل ۴ داستان کوتاه می‌شود. آخرین بازی این استودیو توانست امتیازات قابل قبولی را به خود اختصاص دهد؛ به طوری که بعد‌ها توانست به عنوان نامزد در رویداد‌هایی همچون Develop Awards، گولدن جویستیک و تیگا اواردز حضور پیدا کند. بازی مذکور هم اکنون با تخفیف ۷۵ درصدری در استیم با قیمت ارزان ۲.۴۹ دلار به فروش می‌رسد.

بازی Observation در تاریخ نامعلوم بهار ۹۸ برای کامپیوتر و PS4 منتشر می‌شود. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی آن را تماشا و خود را با اتمسفر و گیم پلی آن آشنا کنید.

دانلود ویدیو از آپارات

نظرات خود را در مورد بازی جدید سازندگان Stories Untold با زومجی در میان بگذارید.


منبع dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده