نویسنده: افشین پیروزی
// سه شنبه, ۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۹

ویدیو ۱۶ دقیقه‌ای از گیم پلی فیفا 19

همزمان با انتشار تریلر جدید فیفا 19، یک ویدیو ۱۶ دقیقه‌ای هم از گیم‌پلی بازی منتشر شده که مسابقه بین منچستر یونایتد و منچستر سیتی در لیگ اروپا را نمایش می‌دهد. 

الکترونیک آرتز امروز اولین تریلر از ویژگی‌های جدید بازی 19 را منتشر کرد که خبر آن را در زومجی خواندید. با این حال این تریلر، تنها ویدیو منتشر‌شده از بازی نیست و یک ویدیو ۱۶ دقیقه‌ای هم از گیم‌پلی بازی منتشر شده است. این ویدیو مسابقه‌ای بین تیم‌های منچستر یونایتد و منچستر سیتی را به تصویر می‌کشد که البته در قالب بخش لیگ اروپای بازی برگزار شده است. در این ویدیو، جدا از اینکه می‌توانید با گیم‌پلی نسخه جدید فیفا بیش‌تر آشنا شوید، نحوه به تصویر کشیده شدن رقابت‌های لیگ اروپا را هم تماشا خواهید کرد. 

در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

دانلود ویدیو از آپارات

با اینکه هنوز برای قضاوت در این مورد زود است، ولی به نظر می‌رسد که بازی FIFA 19 از نظر هسته کلی گیم‌پلی، تفاوت خیلی زیادی با فیفا 18 نداشته باشد. همانطور که در ویدیو هم تماشا کردید، کلیت بازی شباهت زیادی به نسخه قبلی دارد و حتی از نظر گرافیکی هم شاهد پیشرفت خاصی نیستیم. البته در این ویدیو می‌توان با گزارشگر‌های مخصوص بخش لیگ اروپا و لیگ قهرمانان اروپای بازی هم آشنا شد. 

نظر شما در مورد گیم پلی فیفا 19 چیست؟


منبع یوتیوب
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده