// یکشنبه, ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۱

تاریخ انتشار بازی Pathfinder: Kingmaker با تریلری اعلام شد

تاریخ انتشار Pathfinder: Kingmaker که بر پایه بازی نقش‌آفرینی و رومیزی از همین سری در حال ساخت است، مشخص شد.

در جدیدترین اخبار بازی، کمپانی دیپ سیلور (Deep Silver) تاریخ انتشار پروژه نقش‌آفرینی و ایزومتریک خود یعنی بازی Pathfinder: Kingmaker را با طرفداران به اشتراک گذاشت. بازی مذکور در استودیو اول‌کت گیمز (Owlcat Games) با داستان نویسی Chris Avellone و موسیقی Inon Zur در حال توسعه است. توسعه این پروژه به لطف کمپین کیک‌استارتر (Kickstarter) بوده است؛ طوری که سازندگان توانستند مبلغی بالغ بر ۹۰۰ هزار دلار از سوی حامیان مالی جمع‌آوری کنند. حال سازندگان اعلام کردند که بازیکنان پی سی در تاریخ ۲۵ سپتامبر (۳ مهر ماه) منتظر این بازی باشند.

Pathfinder: Kingmaker

بازی Pathfinder: Kingmaker در قالب یک نسخه فیزیکی و ۴ نسخه دیجیتالی عرضه می شود. اولین نسخه دیجیتالی بازی که ۳۹.۹۹ دلار قیمت دارد تنها شامل بازی می‌شود. نسخه Noble با قیمت ۵۴.۹۹ دلار در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد که شامل دو آیتم انحصاری می‌شود که به کاربران اجازه می‌دهد که به همراهان خود در بازی کمک کنند. کتابچه هنری دیجیتالی، موسیقی متن دیجیتالی و دو عکس پروفایل اضافی از دیگر محتویات نسخه نوبل این بازی به شمار می‌رود.

۶۹.۹۹ دلار نیز برای نسخه Royale Edition در نظر گرفته شده است و در حالی که آیتم‌های فوق را در خود جای داده است شامل یک نقشه دیجیتالی، یک پاندا قرمز و یک ماژول ماجراجویی که به دست کریس اونول نوشته است، می‌شود. در انتها، گرانترین نسخه دیجیتالی این بازی که ۸۴.۹۹ دلار است تمامی محتویات یاد شده را به همراه نسخه Season Pass به دست بازیکنان می‌رسد.

Pathfinder: Kingmaker

اگر اولین بار است که نام Pathfinder به گوشتان می‌خورد باید بدانید که این بازی جزو یکی از محبوب‌ترین آثار نقش‌آفرینی کاغذ و قلم است. در ادامه می‌توانید خلاصه‌ای از داستان بازی را مطالعه کنید:

سرزمین Stolen Lands قرن‌ها است که به قلمرو جنگجویان تبدیل شده است. صدها پادشاه در این سرزمین برخواستند و از بین رفته‌اند اما این بار نوبت شما است که پادشاهی این سرزمین را به دست آورید. برای اینکه بتوانید پادشاهی این منطقه را به دست آورید باید در دنیای وحش به دنبال بقای خود بروید و با رقیبان خود مبارزه کنید.

Pathfinder: Kingmaker بر پایه بازی Pathfinder Adventure Path، ساخته شده در استودیو Paizo، توسعه یافته است. بازیکنان در جریان تجربه نسخه جدید با کاراکتر‌هایی روبرو می‌شوند که طرفداران قدیمی با آنها آشنا هستند. رویداد‌ها، کاراکتر‌ها و دشمنان جدید در واقع قصد دارند که تجربه Adventure Path را گسترش دهد. به لطف استودیو پازیو و نویسنده‌هایش، داستان و ماموریت‌های این بازی به دست نویسنده آثار نقش‌آفرینی یعنی Chriss Avellone در حال ساخت است که داستان دنیای Stolen Lands را روایت می‌کند.

در حالی که Pathfinder: Kingmaker یک بازی تک نفره است اما شما سفرتان را به تنهایی آغاز نمی‌کنید. در جریان بازی کاراکتر‌ها و NPCهای زیادی شما را همراهی خواهند کرد که در نسخه‌های پیشین نیز حضور داشته‌اند. این شما هستید که مشخص می‌کنید به چه فردی اطمینان کنید و در آن سو در مقابل چه کسانی نیز هوشیار باشید. از آنجا که هر کاراکتری هدف خاص خود را در بازی دارد از این رو باید در طی بازی با آنها تعامل داشته باشید.

Pathfinder: Kingmaker

در ادامه همچنین می‌توانید به ویژگی‌های مهم بازی که به گفته سازندگان نوشته شده است، نگاهی بیاندازید.

مکانیزم جهان باز Kingmaker به کاربران اجازه می‌دهد که داستان بازی را خودشان در دنیای Stole Lands جلو ببرند که البته چالش‌های زیادی نیز انتظار آنها را می‌کشد. یکی از وظایف اصلی شما در این بازی اشغال کردن مناطق مختلف این بازی است تا از این رو بتوانید پادشاهی خود را گسترش دهید. در حالی که المان‌های قدیمی Dungeon Crawling و کاوش در قلب این بازی گنجانده شده است در آن سو روند سیاسی و دیپلماسی رنگ جالبی به بازی می‌بخشد.

پادشاهی شما با ساخت قلعه‌ها آغاز می‌شود که به گفته سازنگان آرایش قلعه و همراهان، شخصیت بازیکن را به نمایش قرار می‌دهد. با پیدا کردن مناطق جدید به ساخت شهر بپردازید و مردم خود را هدایت کنید. تمامی روند بازی به تصمیم‌های شما بستگی دارد و رفته رفته رقیبان به قلعه شما حمله می‌کنند تا قدرت شما را به چالش بکشند.

بازی Pathfinder: Kingmaker در تاریخ ۳ مهر ماه برای پی سی منتشر می‌‌شود. علاقه‌مندان با مراجعه به صفحه استیم این بازی می‌توانند برای پیش خرید کردن آن اقدام کنند. برای آشنایی بیشتر در ادامه می‌توانید تریلر آن را تماشا و دانلود کنید.

دانلود ویدیو از‌ آپارات


منبع dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده