// یکشنبه, ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۱

نسخه نهایی بازی The Wizards منتشر شد

استودیو Carbon با انتشار تریلری اعلام کرد که بازی The Wizards پس از گذراندن فاز Early Access به‌طور رسمی در استیم منتشر شده است.

در جدیدترین اخبار بازی، استودیو بازی‌سازی مستقل کاربن (Carbon) اعلام کرد که جدیدترین پروژه آنها یعنی بازی The Wizards از فاز «دسترسی پیش از موعد» پلتفرم استیم خارج شده است و نسخه نهایی ان نیز در دسترس کاربران قرار گرفته است. ضمن اعلام این خبر، سازندگان اطلاعاتی نیز از نسخه نهایی آن با طرفداران به اشتراک گذاشته‌اند.

به نقل از نشست خبری، با اتمام فاز Early Access، نسخه نهایی The Wizards می‌تواند یک تجربه واقعی از جادوگری را برای کاربران به ارمغان بیاورد. مراحل جدید، باس‌فایت‌های هیجان‌انگیز، جادوهای مختلف و دستاورد‌های استیم (Achievements) از دیگر محتویات نسخه نهایی بازی The Wizards به شمار می‌رود.

در ابتدا The Wizards در اواسط سال ۲۰۱۶ میلادی به عنوان یک بازی واقعیت مجازی در سبک اکشن و ماجراجویی برای هدست‌های آکیولس ریفت و HTC Vive منتشر شد. در این بازی کاربران در نقش یک جادوگر جوان حاضر می‌شوند که قصد دارد در سفر خود به نجات Meliora برود؛ دنیایی تخیلی که سرتاسر آن را جادو‌های افسانه‌ای فرا گرفته است. در جریان بازی کاربران به بازه‌های زمانی مختلف سفر می‌کنند و به نبرد‌هایی نفس‌گیر که در محیط‌های زیبا رخ می‌دهد، ملحق می‌شوند. یکی از ویژگی‌های بارز بازی The Wizards سیستم ساخت جادو‌ها و مکانیزم استفاده از آنها است که به گفته سازندگان می‌تواند حس یک جادوگر را به کاربران القا کند.

علاوه بر موارد فوق، قابلیت حرکت به طور آزادانه، تلپورت کردن در مناطق مختلف، بهره‌گیری از Nvidia VRWorks و همچنین حالت Arena که به شما اجازه می‌دهد که به نبرد‌های بی‌پایان ملحق شوید، نیز ضمیمه نسخه نهایی بازی The Wizards شده است. همچنین در انتها باید گفت که شش عنصر جادویی پایه نیز در اوایل بازی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد که کاربران به ارتقا دادن آنها می‌پردازند و همچنین اگر چپ دست هستید می‌توانید به واسطه تنظیمات، روند بازی را به حالت چپ دست تغییر دهید.

سازندگان ضمن اعلام انتشار نسخه نهایی بازی The Wizards تریلر هنگام عرضه آن را نیز منتشر کرده‌اند که در ادامه می‌توانید آن را تماشا و خود را با محتویات آن آشنا کنید.

دانلود ویدیو از آپارات

نظرات خود را در مورد بازی‌های واقعیت مجازی و آینده آنها با زومجی در میان بگذارید.


منبع dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده