// سه شنبه, ۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۱

تریلر هنگام عرضه بازی Wolfenstein II: The New Colossus

کمپانی بتسدا و استودیو ماشین گیمز در آستانه انتشار بازی Wolfenstein II: The New Colossus تریلر هنگام عرضه آن را منتشر کردند.

۱۰ روز بیشتر تا عرضه هشتمین نسخه از مجموعه Wolfenstein و دومین نسخه از بازی Wolfenstein: The New Order، نمانده است. حال در جدیدترین اخبار بازی کمپانی بتسدا تریلر هنگام عرضه بازی شوتر اول-شخص استودیو ماشین‌ گیمز (MachineGames) یعنی بازی Wolfenstein II: The New Colossus را منتشر کرده است.

در اوایل تریلر شاهد برنامه تلویزیونی German… Or Else هستیم که در تریلر‌ پیشین نیز دیده شده بود. این برنامه قصد دارد که زبان انگلیسی را از میان مردم دنیای این بازی ریشه‌کن کند و زبان آلمانی را جایگزین آن کند. همچنین ویدیو شخصیت هیتلر را نیز به طور غیر مستقیم روی برخی از روزنامه‌ها به نمایش می‌گذارد. همچنین در انتهای ویدیو وی را می‌بینیم که سرفه‌کنان وارد اتاقی می‌شود که گویا قصد دارند در آنجا با وی مصاحبه کنند.

در کنار موارد یاد شده می‌توانیم کاراکتر اصلی این بازی یعنی کاپیتان بلازکوویچ را ببینیم که در صحنه‌های مختلف به کشتن نازی‌ها می‌پردازد. همینطور می‌توانیم نگاهی کوتاه به سلاح‌های متنوع این بازی بیندازیم.

در پایین می‌توانید لانچ تریلر بازی Wolfenstein II: The New Colossus را تماشا کنید و نظرات خود را با زومجی در میان بگذارید.

| |

بازی Wolfenstein II: The New Colossus خردادماه گذشته به طور رسمی در نمایشگاه E3 2017 با انتشار تریلری معرفی شد و قرار شد که با قیمت ۵۹.۹۹ دلار در تاریخ ۵ آبان‌ماه (۲۷ اکتبر) روی ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پی سی عرضه شود. همچنین بازی مذکور قرار است در تاریخ نامشخصی از سال آینده میلادی به کنسول نینتندو سوییچ نیز راه پیدا کند.

برای اطلاع از خبر‌های پیشین بازی Wolfenstein II: The New Colossus می‌توانید به صفحه اختصاصی آن در زومجی مراجعه کنید و نگاهی نیز به تریلر‌های منتشر شده از این بازی بیندازید.


منبع vg247
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده