نویسنده: حامد افرومند
// چهار شنبه, ۶ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۱۷

تریلر جدید Batman Arkham Knight | گاتهام مال منه!

بازی Batman: Arkham Knight یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۱۵ است و بسیاری منتظر تجربه‌ی دست‌پخت جدید راک استدی هستند. تریلر جدید این بازی ساعتی پیش منتشر شد. برای تماشای این تریلر با زومجی همراه باشید.
در تریلر منتشر شده تقریبا تمام دشمنان بتمن را می‌توان دید. از Two Face گرفته تا پنگوئن، هارلی کویین و Riddler تا Scarecrow که مشغول کمک به متحد شدن بقیه‌ی شخصیت‌های منفی داستان بر علیه بتمن است. او واقعا ترسناک به نظر می‌رسد! همچنین شاهد حضور Poison Ivy برای اولین بار در این بازی بودیم. او قبل‌تر در بازی Batman: Arkham Asylum به عنوان یکی از دشمنان اصلی بتمن حضور داشت.
| دانلود تریلر با رزولوشن 720p
از طرفی مثل همیشه شاهد بخش‌های مختلفی از بازی نیز بودیم. تعقیب و گریز با بت‌موبیل در کنار مبارزات جذاب بتمن با دشمنان از نکان قابل توجه این تریلر است. همچنین وجود این همه شخصیت منفی در دل داستان، نوید یک هیجان بالا و تجربه‌ای فراموش نشدنی را می‌دهد. شایعاتی نیز مبنی بر حضور Mr. Freeze در این بازی وجود دارد. شخصیت رابین را نیز هنوز در هیچ تریلری ندیدیم، اما شنیده‌ها از حضور او در Arkham Knight خبر می‌دهند. Batman: Arkham Knight در تاریخ ۲ ژوئن (۱۲ خرداد ۹۴) برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.   منبع: VG247


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده