// جمعه, ۱۰ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۱

بازی Pikuniku با انتشار تریلری معرفی شد

کمپانی Devolver Digital با انتشار تریلری پروژه جدید خود را با نام بازی Pikuniku برای پی سی و نینتندو سوییچ معرفی کرد.

بر طبق جدیدترین اخبار بازی، استودیو مستقل سکتورداب (Sectordub) با همکاری کمپانی دوالور دیجیتال (Devolver Digital) پروژه جدید خود را برای کاربران پی سی و نینتندو سوییچ معرفی کرد. بازی Pikuniku در سبک معمایی و کاوش-محور در حال توسعه است و وقایع آن در دنیایی رخ می‌دهد که برخلاف ظاهر آن جای دلپسندی به نظر نمی‌رسد.

بازی Pikuniku کاربران را در دنیایی عجیب‌و‌غریب رها می‌کند که در آن کاراکتر‌هایی را بدون دست می‌بینیم که با پاهای بلند در دنیای این بازی رفت‌وآمد می‌کنند. در این بازی کاربران در نقش کاراکتری با نام Piku حاضر می‌شوند که به دنیای ظاهرا خوب این بازی پای گذاشته‌ است تا بتواند مردم آن را خوشحال کند. وی قصد دارد که مردم این دنیا را در راهی ببرد که به ترس‌های‌شان غلبه کنند.

کاربران با آغاز کردن سفر خود در دنیای رنگارنگ این بازی، با کاراکتر‌های عجیب و بامزه آشنا می‌شوند و به حل معما‌های این بازی می‌پردازند. همچنین کاربران در این بازی روند مبارزه‌ای را نیز تجربه خواهند کرد تا بتوانند به هدف نهایی خود برسند. از طرفی کاربران می‌توانند به واسطه بخش چند نفره لوکال (حضوری و دونفره) بازی را پیش ببرند و با همکاری دوستان‌شان دنیای این بازی را از هرج‌و‌مرج نجات دهند.

فورک پارکر (Fork Parker)، مسئول مالی ارشد کمپانی دیوالور دیجیتال، در مورد طراحی‌های هنری این بازی که بسیار دلنشین به نظر می‌رسد، گفت:

در مراحل اولی توسعه این بازی متوجه شدیم که اگر بخواهیم بازی را با حال‌هوای خونین و خشونتی که کاربران خواهان آن هستند، طراحی کنیم بسیار هزینه‌بر خواهد شد. پس من دیگر دنبال خرج کردن بودجه زیاد نیستم، پس خود را برای بازی رنگارنگ و خوشحال با کاراکتر‌های شکست‌ناپذیر آماده کنید.

گفتنی است که بازدیدکنندگان از نمایشگاه PAX West می‌توانند بازی Pikuniku را در غرفه Indie Megabooth تجربه کنند.

بازی Pikuniku برای عرضه در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۱۸ میلادی برنامه‌ریزی شده است و در دسترس کاربران کامپیوتر و نینتندو سوییچ قرار می‌گیرد. برای اطلاع بیشتر می‌توانید به وب‌سایت رسمی این بازی مراجعه کنید. همچنین در ادامه می‌توانید تریلر معرفی بازی Pikuniku را تماشا کنید و نظرات خود را با زومجی در میان بگذارید.

| |


منبع dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده