// پنجشنبه, ۱۷ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۱

تریلر جدید بازی Steel Division: Normandy 44

کمپانی Paradox Interactive تریلر جدیدی از بازی استراتژی جنگی Steel Division: Normandy 44 منتشر کرد.

امروز در جدیدترین اخبار بازی، استویدو ایوجن سیستمز (Eugen Systems) و کمپانی پارادوکس اینتراکتیو (Paradox Interactive) تریلر جدیدی از بازی تازه معرفی شده Steel Division: Normandy 44 منتشر کردند.

بازی Steel Division: Normandy 44 یک اثر استراتژی همزمان (Real-Time Strategy) است که وقایع آن در دوران جنگ‌ جهانی دوم اتفاق می‌افتد و وظیفه‌ کاربران هدایت و فروانروایی تانک‌ و نیرو‌های نظامی‌ است. بازی مذکور از دو حالت تک نفره و بخش چند نفره آنلاین بهره می‌برد. همچنین این بازی از ۲۰ بازیکن همزمان پشتیبانی می‌کند و شاهد نبرد‌های ۱۰ در برابر ۱۰ خواهیم بود.

در ادامه می‌توانید ویژگی‌های کامل بازی Steel Division: Normandy 44 را مطالعه کنید:

فرمانروایی بر روی ۴۰۰ واحد نظامی که از وقایع تاریخی به طور دقیق طراحی شده‌اند: کاربران می‌توانند یک بازی استراتژی همزمان را که از محتوای جنگ جهانی دوم طراحی شده است تجربه کنند. بازی شامل حالت‌های چند نفره آنلاین و تک نفره کمپین می‌شود که کاربران می‌توانند با توسعه نیرو‌های نظامی خود نظیر تانک‌ها، جنگنده‌ها و غیره یک تجربه ۱۰ در مقابل ۱۰ داشته باشند.

تاکتیک‌های واقعی جنگی: نبرد‌ها در سه مرحله‌ی مجزا به وقوع می‌پیوندد؛ مراحلی که با پیش بردن آنها می‌توانید از مهمات و تجهیزات نظامی متنوعی بهره‌مند شوید و آنها را ارتقا دهید. نقشه و برنامه حملات نظامی خود را آماده کنید و همانند جنگ واقعی به حریفانتان حمله کنید و پایگاه آنها را با خاک یکسان کنید.

تنظیمات دنیای واقعی: کاربران می‌توانند به واسطه‌ی آخرین موتور گرافیکی استودیو ایوجن یعنی IRISZOOM بر روی کوچکترین واحد نظامی خود زوم کنند و از جزئیات طراحی شده دقیق آن لذت ببرند. نقشه‌ها و محیط‌های این بازی از روی منطقه نورمندی سال ۱۹۴۴ میلادی به طور دقیق طراحی شده است.

هوشیاری در جنگ: شخصی‌سازی نیرو‌ها تا مانور‌های نظامی، ویژگی‌هایی هستند که در پیروزی شما در جنگ‌ها تاثیر دارند. تمامی نیرو‌ها نقطه ضعف‌هایی دارند که می‌توان با اجرای یک تاکتیک اساسی به آنها حمله و نابودشان کرد.

همچنین کمپانی پارادوکس اینتراکتیو چندی پیش در استریم آنلاین، سه ویدیو از بازی Steel Division: Normandy 44 منتشر کرد که شاهد توضیحات تیم‌ توسعه دهنده و ناشر آن بودیم. در دو ویدیو دیگر شاهد دو مسابقه چند نفره آنلاین بودیم که می‌توانید ویدیو‌های استریم شده را در کانال توییچ پارادوکس تماشا کنید.

بازی Steel Division: Normandy 44 قرار است در انتهای سال جاری میلادی برای رایانه‌های شخصی منتشر شود. در ادامه می‌توانید تریلر جدید این بازی را دانلود و تماشا کنید:

| |

 


منبع DualShockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده