// دوشنبه, ۸ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۲

تکنیک های شبیه سازی آب و ویژگی های دیگر در ویدیوهای جدید Yakuza 6

سونی و سگا در جریان رویداد لایو‌ استریم CEDEC 2016 برروی Nico Nico اقدام به پخش چند ویدیو از ویژگی‌های فنی بازی Yakuza 6 مانند شبیه‌سازی اشیاء شناور برروی آب و حرکت ابرها کرده‌‌اند. در ادامه با زومجی همراه باشید.

Yakuza 6: The Song of Life, تازه‌ترین ساخته کمپانی سگا از مجموعه بازی Yakuza کمتر از ۵ ماه دیگر برای علاقمندان در کشور ژاپن عرضه می‌شود. این بازی نخستین شماره از مجموعه یاکوزا است که با پشت سر گذاشتن پلی‌استیشن 3، تلاش می‌کند تا از تمامی قدرت پلی‌استیشن 4 را استفاده کند. اکنون سونی و سگا در جریان یک رویداد لایو استریم، اقدام به پخش چند ویدیوی کوتاه برای نمایش ویژگی‌های فنی Yakuza 6 کرده‌اند.

هرچند در مجموع می‌توان انتظار ویژگی‌های مختلف را در این بازی داشت با این حال، در حقیقت برخی از تصاویر کمی جالب و البته جذاب به نظر می‌رسند. به عنوان مثال، کازوما کیرییو در مجموع شخصیتی نا آشنا با دریا محسوب می‌شود در نتیجه انتظاری برای شبیه‌سازی کامل ویژگی‌های فنی و پیشرفته برای آب در این بازی ماجراجویی نداشتیم.

با این حال، بخشی از بازی در اونومیچی (Onomichi)، شهر ماهیگیری کوچکی در استان هیروشیما روایت می‌شود، در نتیجه در طول داستان می‌توان انتظار دیدن سواحل زیبای دریای بینگونادا را داشت. بازی Yakuza 6 در روز هشتم دسامبر (۱۸ آذر) به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 عرضه می‌شود.

در ویدیوی پایین می‌توانید نگاهی کوتاه را به تکنیک‌های فنی آب در شهر اونومیچی بی‌اندازید. البته توجه داشته باشید که ویدیو‌های فوق از نیکو نیکو (Nico Nico) گرفته شده، بنابراین در کنار کیفیت پایین به دلیل نمایش ویدیوها در یک پنجره کوچک،‌ ویدیوها از رزولوشن پایینی نیز برخوردار هستند.

|

 در ویدیوی زیر نیز تلاش توسعه‌دهندگان در شبیه‌سازی مناسب اقلام شناور برروی آب را شاهد هستیم. توسعه‌دهندگان اطمینان دارند که تمامی اشیاء و حتی انسان‌ها قادر به شناور ماندن یا غرق شدن در آب به شکلی واقعی هستند:

|

فناوری SkyCloud، انیمیشن ابرها را مانند ابرهای طبیعی نشان می‌دهد:

|

 فناوری FlowDust به حمله ویژه کازوما کیرییو افکت‌هایی نورانی می‌دهد. ویژگی فوق شباهت زیادی به قدرت‌های دزلین روو در بازی inFamous: Second Son دارد.

|


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده