// شنبه, ۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۵۹

تماشا کنید: ویدیوی یک رقابت کامل در بازی کارتی The Elder Scrolls: Legends

بتسدا، توسعه‌دهنده بازی‌های محبوبی مانند مجموعه Fallout و The Elder Scrolls، ویدیویی کامل را از یک مسابقه در بازی کارتی The Elder Scrolls: Legends منتشر کرده است. در ادامه با زومجی همراه باشید.

با موفقیت روز افزون بازی‌های کارتی به ویژه هارت‌استون (Hearthstone) بازی موفق بلیزارد، کمپانی‌های دیگر مطرح در صنعت بازی نیز به مرور با انواع مختلفی از بازی‌های کارتی وارد حوزه این سبک بازی‌ها شدند. بتسدا نیز که در گذشته با بازی‌های بزرگی مانند مجموعه Fallout و Doom شناخته می‌شد، نخستین بار در جریان کنفرانس مطبوعاتی در نمایشگاه E3 2015 از بازی The Elder Scrolls: Legends با الهام از جهان پر رمز و راز سری الدر اسکرولز رونمایی کرد.

این بازی که در برخی ویژگی‌ها شباهت‌هایی را به Hearthstone دارد، از نقطه نظر تاثیر گذاری توانایی (Skills) و نحوه روند بازی دارای تمایز‌هایی با سایر بازی‌های کارتی است. بازیکنان با انتخاب کلاس مورد نظر خود وارد رقابت در حالت تک‌نفره یا با سایر بازیکنان می‌شوند. با شروع رقابت بازیکنان کارت‌های مورد نظر را در دو مسیر به صورت نوبتی و براساس استراتژی و چیدمان، انتخاب و مستقر می‌کنند که در نهایت با اتمام امتیاز سلامت یکی از قهرمان‌ها، پیروز مسابقه مشخص خواهد شد.

بتسدا (Bethesda) بعد از تاخیر ایجاد شده در انتشار بازی برای سال ۲۰۱۵، تاکنون تاریخ رسمی جدیدی را برای عرضه The Elder Scrolls: Legends اعلام نکرده است. با این حال، پیش‌بینی می‌شود این بازی در ماه‌های مانده از سال ۲۰۱۶ برای رایانه‌های شخصی ویندوزی و پلتفرم iOS‌ عرضه شود.

دانلود ویدیو با رزولوشن SD 360p | دانلود ویدیو با رزولوشن HD 720p


منبع Gamespot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده