// شنبه, ۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۹

تماشا کنید: ماد اول شخص برای بازی The Witcher 3: Wild Hunt

بازی The Witcher 3: Wild Hunt، یکی از بازی‌های تحسین شده سال‌های اخیر بود که هنوز هم بسیاری در حال تجربه‌ی آن هستند. به تازگی مادی برای بازی منتشر شده که بازی را از سوم شخص به اول شخص تبدیل می‌کند. با زومجی و تماشا ویدیوی این ماد همراه باشید.

بازی The Wticher 3 به دلیل دنیای وسیع و بزرگش شهرت دارد و هنوز هم بازیکنانی هستند که در حال انجام این بازی هستند. اما اگر از کسانی هستید که بازی را به اتمام رسانده‌اید و دیگر قصد ندارید که بازی را انجام دهید، پیشنهاد می‌کنیم ویدیو جدید از مادی که بازی را از حالت سوم شخص به حالت اول شخص می‌آورد، نگاه کنید تا شاید شما هم مانند ما ترغیب شدید تا بازی را دوباره تجربه کنید.

طراح این ماد،‌ فردی با نام کاربری SkacikPL است که مدت‌ها است که در حال کار برروی این ماد است. وی با دستکاری دوربین بازی، The Witcher 3 را به حالت اول شخص برده است. نحوه کار این ماد اینگونه است که دوربین بازی برروی سر گرالت قرار می‌گیرد و به آن وصل می‌شود. مشکلی که این ماد با آن روبه‌رو است، تکان‌های بیش از حد دوربین است:

دانلود 360p | دانلود 720p | دانلود 1080p

با این حال در ویدیویی که اخیرا از این ماد منتشر شده، می‌بینیم که SkacikPL بهینه‌سازی‌هایی را برروی این ماد انجام داده تا این تکان‌ها به حد کمینه برسد و بازی بسیار به یک بازی اول شخص نزدیک شده است.

یکی از محدودیت‌های این ماد، این است که شما در هنگام مبارزه نمی‌توانید از آن استفاده کنید. به همین دلیل هنگامی که گرالت وارد مبارزه می‌شود، دوربین از حالت اول شخص در آمده و به حالت سوم شخص تبدیل می‌شود. در انتها می‌توانید تعدادی اسکرین‌شات نیز از این ماد مشاهده کنید:

اگر هم می‌خواهید ماد SkacikPL را دانلود کنید، با مراجعه به وب‌سایت رسمی وی، می‌توانید نسخه فعلی ماد را دانلود و تجربه کنید.

نظر شما درباره ماد اول شخص بازی چیست؟

منبع: GameSpot


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده