// شنبه, ۱۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۳

تماشا کنید: ماد گرافیکی فوق العاده بازی GTA V

مادهای گرافیکی برای بازی‌ها، مورد تازه‌ای نیستند و ما پیشتر برای بازی‌هایی از قبیل Star Wars Battlefront چنین مادهایی را دیده بودیم. حال ویدیو تازه‌ای از ماد گرافیکی بازی Grand Theft Auto V منتشر شده که فوق‌العاده به نظر می‌رسد. با زومجی و تماشای ویدیو این ماد همراه باشید.

ماد تازه‌ای برای بازی GTA V ساخته راک‌استار با نام GTA 5 Redux توسط جاش رومیتو در دست ساخت است که اینطور که به نظر می‌رسد بازی را از تمام زوایای بصری دچار تحول کرده است. این شخص، چندی پیش یک ویدیو از ماد خود منتشر کرد که گرافیک فوق‌العاده آن را نشان می‌دهد.

این ویدیو از دو بخش تشکیل شده که بخش اول، گیمر را نشان می‌دهد که در حال رانندگی در یک اتوبان است و خورشید نیز در حال غروب کردن است. بخش دوم ویدیو، از صحنه‌های اکشن تشکیل شده و یک جنگ تمام عیار را به تصویر می‌کشد. در هر دو بخش، شما گیمر را می‌بینید که در حال مبارزه با پلیس‌ها است:

دانلود 360p | دانلود 720p

بسیاری از بهبودهای گرافیکی این ماد، برروی جزيیات گرافیکی است که افکت خون، یکی از بارزترین آنها است. تمام این جزییات کوچک، در نهایت به یک ماد فوق‌العاده ختم شده که واقعا گرافیک بازی را بیش از پیش شبیه واقعیت کرده است. کسانی که این ماد را ساخته‌اند، ویژگی‌های دیگری مانند بافت‌های 4K، افکت‌های تازه آب و هوا و نورپردازی بهبود یافته را هم برای آن در نظر گرفته‌اند.

هنوز هیچ تاریخ مشخصی برای زمان عرضه آن اعلام نشده است اما کانال رسمی این ماد در یوتیوب گفته که با انتشار ویدیوی بعدی از این ماد، تاریخ انتشار آن را نیز مشخص خواهد کرد. این اولین ماد گرافیکی بازی GTA V نیست. سال گذشته بود که مارتین برگمن یک ماد برای بازی در دست ساخت داشت که از المان‌هایی استفاده کرده بود که در GTA 5 Redux نیز از آنها استفاده شده است.

در انتها می‌توانید اسکرین‌شات‌هایی از این ماد را نیز مشاهده کنید:

منبع: GameSpot


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده