// سه شنبه, ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۳

تماشا کنید: اولین بسته شخصیت های بازی LEGO Star Wars: The Force Awakens

با نزدیک شدن به زمان انتشار بازی LEGO Star Wars: The Force Awakens در ۸ تیر ماه (۲۸ ژوئن)، کمپانی تی‌ تی فیوژن اولین بسته‌ی شخصیت‌های این بازی را با نام The Empire Strikes Back معرفی و تریلر آن را منتشر کرده است. با زومجی همراه باشید.

اولین بسته از شخصیت‌های اضافی بازی LEGO Star Wars: The Force Awakens، محصول کمپانی TT Fusion که بر اساس برخی شخصیت‌های فیلم جنگ ستارگان: امپراطوری ضربه می‌زند (Star Wars: The Empire Strikes Back) ساخته شده، معرفی و تریلر آن نیز توسط این کمپانی منتشر شده است که می‌توانید در پایان مطلب آن را مشاهده کنید. این بسته شامل شخصیت‌های لوک اسکای‌واکر، هان سولو و پرنسس لیا در لباس‌های سفید، شخصیت روبات‌مانند Lobot و موجوداتی با نام Ugnaught از شهر ابری (که Bespin نام دارد) و همچنین شخصیت‌های خطرناک شکارچی مانند Bossk و Dengar و Boba Fett معروف (به همراه لباس اصلی سفید وی) است.

دانلود ویدیو با رزولوشن SD360p  |  دانلود ویدیو با رزولوشن HD720p

پیش‌تر در زومجی ۸ دقیقه از گیم‌پلی این بازی را مشاهده کردید و همچنین تریلر جدید دیگری از آن را با حضور روبات محبوب BB-8 دیدید. در مطلبی دیگر نیز از جزییات Season Pass این بازی جذاب مطلع شدید. اگر جزو علاقه‌مندان به این بازی هستید می‌توانید سیستم مورد نیاز آن را در زومجی مشاهده کنید.

منبع: GameSpot


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده