// دوشنبه, ۵ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۰۰

تماشا کنید:‌ ویدیوی پیش‌نمایش Skyjacked، نقشه جدید بازی Call of Duty: Black Ops 3

اکتیویژن ویدیوی پیش‌نمایش کوتاهی را از Skyjacked، یکی از نقشه‌های بسته‌الحاقی بعدی Awakening، بسته الحاقی بعدی Call of Duty: Black Ops 3 را منتشر کرده است. این بسته بزودی برای پلی‌استیشن 4 عرضه خواهد شد. در ادامه با زومجی همراه باشید.

بازیکنان حالت چند نفره BlackOps 2 احتمالا نقشه‌ی نام آشنای Hijacked را بیاد دارند. بعد از تصمیم اکتیویژن به بازآفرینی این نقشه اکنون این شرکت از طریق صفحه‌ی یوتیوب Call of Duty،  ویدیویی ۱۸ ثانیه‌ای از مناطق مختلف Skyjacked را منتشر کرده است. نقشه Skyjacked برروی یک کشتی هوایی بزرگِ -آمده از آینده- تنظیم شده است.

Skyjacked، یکی از چهار نقشه حالت چندنفره بسته الحاقی Awakening است. Splash، Rise و Gauntlet سه نقشه دیگر این بسته‌الحاقی در کنار Der Einsendrachen، نقشه جدید بخش زامبی  هستند.

Awakening در تاریخ ۲ فوریه (۱۳ بهمن) زودتر از ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس 360 و رایانه‌های شخصی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن عرضه می‌شود. این موضوع به لطف قرار داد جدیدی میان سونی و اکتیویژن در سال ۲۰۱۵ برای انحصار زمانی بسته‌های الحاقی Call of Duty: Black Ops 3 اتفاق می‌افتد. Awakening اولین بسته‌الحاقی از چهار محتوای برنامه‌ریزی شده برای Black Ops 3 است. متاسفانه هنوز اکتیویژن تاریخ عرضه این بسته‌الحاقی برروی سایر پلتفرم‌های را اعلام نکرده‌اند.

دانلود ویدیو با رزولوشن 360p | دانلود با رزولوشن 720p

بازی Call of Duty: Black Ops 3، محصول استودیو تری‌آرک اکنون هفتمین هفته صدرنشینی را در جدول پرفروش‌ترین‌های انگلستان پشت‌سر می‌گذارد. شما می‌توانید اطلاعات بیشتری را از سایر نقشه‌های بسته‌الحاقی Awakening را در زومجی مطالعه کنید.

منبع: Gamespot


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده