// جمعه, ۲۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۰۰

با خرید نسخه بازسازی شده Yakuza، به دموی Yakuza 6 دسترسی پیدا کنید

امروز کمپانی سگا اعلام کرد کسانی که نسخه پلی‌استیشن 3 و پلی‌استیشن 4 بازسازی Yakuza را خریداری کنند، می‌توانند به دموی بازی مورد انتظار Yakuza 6 برروی کنسول پلی‌استیشن 4 دسترسی پیدا کنند. با زومجی و جزئیات خبر همراه باشید.

بازی Yakuza: Kiwami، نام بازسازی نسخه اولیه مجموعه یاکوزا است که پیش از این مشخص شده بود برای دو کنسول پلی‌استیشن 3 و پلی‌استیشن 4 منتشر می‌شود. امروز کمپانی سگا، خبر خوبی به طرفداران مجموعه یاکوزا داد. این کمپانی اعلام کرد کسانی که نسخه فیزیکی Yakuza: Kiwami را خریداری کنند، کدی دریافت می‌کنند که از طریق آن می‌توانند به دموی بازی مورد انتظار Yakuza 6 دسترسی پیدا کنند. خریداران نسخه‌های دیجیتالی بازی نیز، به صورت خودکار به دموی این بازی دسترسی پیدا خواهند کرد.

دانلود ویدیو با رزولوشن 360p | دانلود با رزولوشن 720p

Yakuza: Kiwami در تاریخ ۲۱ ژانویه (۱ بهمن) منتشر می‌شود و دموی Yakuza 6 نیز، یک هفته بعد یعنی در تاریخ ۲۸ ژانویه (۸ بهمن) در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

بازی Yakuza 6، اولین بازی از این مجموعه است که برای کنسول نسل هشتمی سونی منتشر می‌شود و به همین دلیل هم دارای گرافیک فوق‌العاده‌‎ای خواهد بود. این مسئله در اولین ویدیوی منتشر شده از بازی به خوبی مشهود بود.

Yakuza 6 در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۱۶ در ژاپن منتشر خواهد شد.

منبع: Gamespot


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده