// پنجشنبه, ۲۴ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۰

تماشا کنید: تاریخ عرضه نسخه‌ پلی‌استیشن 4 بازی Not A Hero رسما اعلام شد

رول۷، توسعه‌دهنده بازی OlliOlli، با اعلام لغو توسعه نسخه‌ی پلی‌استیشن ویتا بازی Not a Hero، تاریخ عرضه این بازی برروی  پلی‌استیشن 4 را رسما اعلام کرد. در ادامه برای جزئیات بیشتر همراه زومجی باشید.

بازی Not A Hero در نهایت قرار است در تاریخ دوم فوریه ۲۰۱۶ (۱۳ بهمن‌ماه) برای کنسول پلی‌استیشن 4 در آمریکای شمالی و اروپا منتشر شود. این بازی تیراندازی دوبعدی مبتنی بر سنگرگیری، برای اولین بار سال گذشته برروی رایانه‌های شخصی عرضه شده بود. این در حالی است که طبق گفته‌ی سازندگان بازی، نسخه پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن ویتا نیز قرار بود در سال ۲۰۱۵ عرضه شوند، اما به دلایلی عرضه‌ی نسخه‌ی کنسولی Not A Hero به سال ۲۰۱۶ منتقل شد. اکنون با مشخص شدن زمان در دسترس قرار گرفتن نسخه‌ی پلی‌استیشن 4، استودیوی رول۷ از لغو نسخه پلی‌استیشن ویتا بازی پرده برداشته است.

بازدیدکنندگان از رویداد 2015 PlayStation Experience  قادر بودند در کنار تجربه ۱۱۰ بازی دیگر، Not A Hero را نیز تجربه کنند. توسعه‌دهندگان برای اعلام رسمی تاریخ عرضه‌ی Not A Hero روی کنسول نسل هشتمی سونی ، ویدیویی پخش کرده‌اند که می‌توانید در ادامه آن را تماشا کنید:

دانلود ویدیو با رزولوشن 360p | دانلود با رزولوشن 720p

نظر شما در مورد این بازی چیست؟

منبع: VG247


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده