نویسنده: مرتضی تقوی
// دوشنبه, ۲۱ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۰۰

رونمایی از لباس جدید شخصیت M. Bison و یک استِیج جدید در بازی Street Fighter V

Street Fighter V یکی از بازی‌های مورد انتظار ۲۰۱۶ است که طرفداران زیادی هم دارد. به تازگی عکسی از مصاحبه‌ی یک مجله با کارگردان و تهیه کننده‌ی این بازی لو رفته که لباس جدیدی را برای شخصیت M. Bison به همراه یک استیج جدید نشان می‌دهد. با زومجی در ادامه همراه باشید.

بازی Street Fighter V یکی از محبوب‌ترین بازی‌های سبک مبارزه‌ای است که طبق برنامه‌ریزی‌ها در اوایل سال ۲۰۱۶ عرضه خواهد شد. به تازگی عکسی در فضای اینترنت منتشر شده است که به مصاحبه‌ی تاکایوکی ناکایاما، کارگردان، و یوشینوری اونو، تهیه کننده‌ی بازی، با یک مجله بر می‌گردد. همچنین به همراه این مصاحبه چند عکس از تیم سازنده و تعدادی هم از محیط بازی منتشر شده است.

یکی از عکس‌های محیط بازی، استِیج (محل مبارزه) جدیدی را نشان می‌دهد که گویا قرار است برای این بازی معرفی شود. همچنین شما می‌توانید عکس لباس جدید شخصیت M. Bison را نیز مشاهده کنید که آماده‌ی مبارزه با حریف خود است.

Street-Fighter-51-620x349 لباس جدید شخصیت M. Bison و یک استِیج جدید در بازی Street Fighter V

البته به نظر می‌رسد که این عکس در خلال مراحل پیشین ساخت بازی گرفته شده است، چرا که انتظار داریم گرافیک نسخه‌ی نهایی بازی بسیار بالاتر باشد. همچنین، استِیج مبارزه حسی را القا می‌کند که گویا این محل مبارزه ارتباطی با شخصیت F.A.N.G دارد، ولی بهتر است در این مورد زود قضاوت نکنیم و منتظر اطلاعات بیشتر باشیم. عکسی را هم که مصاحبه‌ی این مجله را با سازندگان نشان می‌دهد در زیر می‌توانید ببینید:

Street-Fighter-5

در Street Fighter V علاوه بر شخصیت‌های اصلی و شناخته‌ شده‌ی سری،‌ چهار شخصیت جدید هم حضور خواهند داشت و طبق وعده‌ی سازندگان (کپ‌کام و دیمپس) تا پایان سال ۲۰۱۶ شش مبارز دیگر نیز به این فهرست اضافه خواهند شد. این بازی که از قابلیت چندپلتفرمی (Cross-Platform) نیز پشتیبانی می‌کند و یکی از بازی‌های مورد انتظار سال جاری میلادی هم محسوب می‌شود، قرار است برای پلتفرم‌های پی‌سی (سیستم عامل‌های ویندوز، لینوکس و استیم) و پلی‌استیشن ‌4 عرضه شود.

منبع: SegmentNext


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده