// چهار شنبه, ۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۰

صبحت های تهیه کننده ارشد بایوور درباره یک ساعت اول Mass Effect Andromeda

بازی Mass Effect: Andromeda قرار است که سال جاری میلادی منتشر شود اما اطلاعات بسیار کمی در باره آن وجود دارد. با این حال، یکی از اعضای بایوور شانس این را داشت که یک ساعت اول بازی را تجربه کند. با زومجی و جزئیات خبر همراه باشید.

کمپانی بایوور، امسال بازی Mass Effect: Andromeda را برای طرفداران این مجموعه محبوب منتشر خواهد کرد. با این حال تا به امروز اطلاعات بسیار کمی از بازی منتشر شده است. روز دوشنبه، کمرون لی، یکی از اعضای این کمپانی، که عضو تیم سازنده بازی نیست، شانس این را پیدا کرد که یک ساعت اول بازی را تجربه کند و در ادامه نظرات خود را در این‌باره در توییتر با طرفداران در میان گذاشت. وی در حساب رسمی خود در توییتر چنین گفت:

همین الان شانس این را داشتم که یک ساعت اول بازی را تجربه کنم که تجربه بسیار لذت‌بخشی بود. من توانستم تعداد زیادی تیر به صورت دشمنان شلیک کنم!

پس از انتشار این توییت، هنگامی که یکی از طرفداران بازی از وی پرسید که آیا کل مقدمه بازی، همین یک ساعت است، لی در پاسخ گفت:

من آنقدر در جریان مراحل ساخت بازی نیستم که بتوانم پاسخ این سوال را بدهم. خود من به شدت در حال کار برروی بازی جدیدمان هستم و به همین دلیل زیاد در جریان پروسه ساخت Mass Effect: Andromeda نیستم.

در انتها نیز وی اعلام کرد که نزدیک بوده به اشتباه عکسی از بازی را توییت کند که خوشبختانه این کار را نکرده است.

دانلود ویدیو با رزولوشن 360p | دانلود ویدیو با رزولوشن HD 720p

لی، طراح ارشد بخش ادمونتون کمپانی بایوور است و پیش از این سابقه کار برروی بازی تحسین شده Dragon Age Inquisition را در رزومه کاری خود داشته است. وی در حال حاضر در حال کار برروی بازی کاملا جدید این کمپانی است.

در راستای دیگر اخبار مربوط به بازی Mass Effect: Andromeda، چندی پیش کریس وین، مدیر تولید این بازی، بایوور را ترک کرد. همچنین پیشتر اعلام شده بود که زمستان سال ۲۰۱۶، اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر خواهد شد.

Mass Effect: Andromeda در پاییز سال جاری میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع: Gamespot


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده