نویسنده: سعید نیکبخت
// پنجشنبه, ۲۸ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۰

حالت Big Team Battle امروز به بازی Halo 5: Guardians اضافه خواهد شد

همان‌طور که استودیو ۳۴۳ اینداستریز  طی روزهای گذشته وعده داده بود، حالت محبوب «Big Team Battle» قرار است امروز با انتشار یک بروزرسانی رایگان به بخش چندنفره بازی محبوب و دوست‌داشتنی Halo 5: Guardians اضافه شود. با زومجی و جزئیات خبر همراه باشید.
حالت جدید بخش چندنفره بازی هیلو ۵ هشت بازیکن را در برابر هشت بازیکن دیگر قرار می‌دهد. جدا از حالت Warzone، این حالت بزرگ‌ترین Mode بازی Halo 5: Guardians از نظر تعداد بازیکن است.حالت Battle of Shadow and Light همچنین قرار است چهل و هشت REQ جدید را هم (از طریق اینجا می‌توانید اطلاعات مربوط به نحوه عملکرد این سیستم را مطالعه کرده و با خصوصیات آن آشنا شوید) به بازی اضافه کند. در ادامه همچنین می‌توانید تصویری از آیتم‌های جدید را که با استفاده از این سیستم می‌توانید آن‌ها را خریداری کنید، مشاهده کنید: Halo 5 علاوه بر حالت Big Team Battle، قرار است چهار نقشه جدید با نام‌های دِدلاک (Deadlock)، بِیسین (Basin)، گیلوتین (Guillotine) و ریکِرو (Recurve) هم به بخش چندنفره بازی اضافه شود. برای طراحی این چهار نقشه جدید، از قسمت‌های قبلی مجموعه بازی‌های هیلو الهام گرفته شده است. این بروزرسانی یکی از اولین آپدیت‌های رایگان بازی Halo 5: Guardians است که قرار است به مرور زمان برای بخش چندنفره این بازی منتشر شود. سیستم ساخت و ساز بازی قرار است تا پایان ماه دسامبر و ۱۵ نقشه جدید قرار است تا اواخر فصل تابستان به‌صورت رایگان در اختیار کاربران این بازی قرار بگیرد.

دانلود ویدیو با رزولوشن SD 360p | دانلود ویدیو با رزولوشن HD 720p

بازی Halo 5: Guardians، جدیدترین قسمت از مجموعه بازی‌های هیلو، در تاریخ ۲۷ اکتبر ۲۰۱۵ (۵ آبان ۱۳۹۴) به صورت انحصاری برای ایکس‌باکس وان عرضه شد.  این بازی در همان روزهای ابتدایی انتشار خود توانست درآمدی بالغ بر ۴۰۰ میلیون دلار بدست بیاورد و به بیشترین بازی‌ای که در آن هفته در شبکه ایکس‌باکس لایو انجام شده هم تبدیل شود. منبع: DualShockers


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده