// دوشنبه, ۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۵۹

ایجاد صندوق حمایت از صنعت بازی‌سازی ایران

روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای از تشکیل صندوقی برای حمایت از بازی و بازی‌سازان داخلی خبر د
روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای از تشکیل صندوقی برای حمایت از بازی و بازی‌سازان داخلی خبر داد. با زومجی همراه باشید. طی صحبت‌های سخنگوی بنیاد، «هادی کافی»، وی از تایید طرح ایجاد صندوق حمایت از صنعت بازی سازی ایرانی در کمیسیون عالی ارتقای تولید محتوای فضای مجازی شورای عالی مجازی خبر داد. وی ادامه داد:
این طرح با هدف حمایت از صنعت بازی‌های رایانه ای ایرانی در کشور از طریق وضع قوانین برای کنترل بازار بازی‌های رایانه‌ای خارجی و فروش هولوگرام به این بازی‌ها در حال بررسی و در انتظار تصویب شورای عالی مجازی است.
سخنگوی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با اشاره به اینکه تا کنون در کشور بیش از 200 بازی رایانه‌ای ایرانی تولید شده است و امروز شرکت‌های ایرانی توانسته اند با محصولات خود موفقیت‌هایی را در عرصه‌های داخلی و نیز بین المللی کسب کنند، افزود:
این هنر- صنعت از جوانان نخبه‌ای تشکیل شده است که نیاز به حمایت جدی‌تری دارند و ایجاد صندوق حمایت از صنعت بازی‌سازی ایرانی می تواند تا حدودی مشکلات این صنعت را برطرف کند.
باید دید این طرح‌ها و اقدامات چه زمانی به اجرا در می‌آیند و آیا این نوع حرکات به نفع بازی‌سازان ایرانی است یا خیر ؟ منبع : سایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده