// شنبه, ۱۳ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۳۰

داستان معرفی شخصیت عَرَب بازی Tekken 7 وارد روزنامه‌ی کشور بحرین شد

طی روزهای اخیر کاتسوهیرو هارادا، تهیه‌کننده بازی Tekken 7 از شخصیت عَرَب این بازی با نام شاهین رونمایی کرد. این خبر که مطمئنا برای عَرَب‌ها مهم است، وارد روزنامه‌ی اَل اَیام بحرین شده و توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. با زومجی همراه باشید.
همان‌طور که در تصویر پایین مشاهده می‌کنید، تصویر هاردا و شاهین در کنار یکدیگر قرار گرفته و توضیحاتی در رابطه با این معرفی داده شده است. در این توضیحات گفته شده:
کاتسوهیرو هارادا، خالق سری Tekken از طریق رسانه‌های دیجیتالی از شخصیت جدید Tekken  رونمایی کرده است. نام این شخصیت شاهین و از کشور عربستان سعودی است. تولید‌کنندگان این شخصیت را در هفتمین قسمت این سری که تا امروز فروش میلیونی را تجربه کرده،  قوی و عضله‌ای ساخته‌اند. هارادا این ایده را شش سال پیش در ذهن خود داشته، اما وی و تیمش با کشورهای عربی و ظاهر این افراد آشنایی نداشته‌اند و در سفری که به این مناطق داشته‌اند، توانستند اطلاعات زیادی را در این رابطه به‌دست آوردند. در تاریخ ۸ آگوست ۲۰۱۴، وی تصاویری را از طراحی اولیه‌ی شاهین در فیس‌بوک منتشر و از طرفداران خواست در رابطه با طراحی آن نظر بدند. اکثر نظرات مثبت بودند، به همین دلیل وی آستین‌های خود را بالا زد و به‌طور جدی طراحی شاهین را آغاز کرد.
Tekken 7 مشخصا مردم کشورهای عربی نسبت به این مسئله هیجان‌زده هستند. اما نظر شما در رابطه با داستان این کاراکتر عَرَب چیست؟ منبع: Dualshockers


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده