نویسنده: سعید نیکبخت
// دوشنبه, ۴ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۰

توضیحات بانجی در رابطه با محتوای حذف شده بسته الحاقی Destiny: The Taken King

بسته الحاقی جدید بازی Destiny با نام The Taken King، محتویات زیاد و شگفت‌انگیزی دارد که برخلاف بازی اصلی، تجربه بازی دستینی را لذت‌بخش‌تر از بازی اصلی می‌کند. با وجود محتویات چشم‌گیر Destiny: The Taken King، یکی از آیتم‌های تولید شده برای آن از بازی حذف شده که در ادامه می‌توانید دلیل انجام این کار را جویا شوید.
در ماموریت Nightfall بسته الحاقی The Taken King که محتوای جدید حالت Strike است، آیتمی قرار داشته که سازندگان مجبور به حذف آن از بازی شدند. لوک اِسمیت، مدیر نوآوری The Taken King در رابطه با این مشکل گفته است:
در این آیتم باگی وجود داشت که تیم ما به هیچ‌وجه نتوانست آن را رفع کند. بنابراین تصمیم گرفتیم آن را از بازی حذف کنیم.در آینده شاید روی رفع مشکل این آیتم و ماموریت آن و البته اضافه‌کردن آن به بازی کار کنیم.
ظاهرا این آیتم که برای ماموریت Nightfall حالت Strike تولید شده، قدرت آیتم‌هایی که در این ماموریت دریافت می‌کردید را بیشتر می‌کرده است. بازی Destiny و دو بسته‌ الحاقی آن با نام‌های The Dark Below و House of Wolves، هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 3، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس 360 و ایکس‌باکس وان  در دسترس است. بسته الحاقی Destiny: The Taken King که شامل بخش داستانی کاملا جدید و یک داستان متحول شده نسبت به بازی اصلی خواهد بود، در تاریخ ۲۴ شهریور برای پلتفرم‌های ذکر شده منتشر شد. اگر به این بازی علاقه‌مند هستید و هنوز موفق به خرید کنسول پلی‌استیشن 4 نشدید، می‌توانید باندل پلی‌استیشن بازی Destiny: The Taken King را که به رنگ سفید است، خریداری کنید. منبع: GamesRadar


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده