// سه شنبه, ۲۱ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۰

تری‌آرک به طور رسمی بابت انتشار خبر حمله تروریستی به سنگاپور عذرخواهی کرد

چندی پیش در حساب توییتر تری‌آرک پستی با عنوان خبر فوری منتشر شد که از وقوع یک حادثه تروریستی ساختگی در کشور سنگاپور خبر می‌داد. حال یکی از اعضای این استودیو به طور رسمی در مورد این پست عذرخواهی کرده است. با زومجی همراه باشید.
جیسون بلاندل، از اعضای استودیوی تری‌آرک، در مصاحبه با سایت IGN در مورد انتشار پست حمله تروریستی در سنگاپور به طور رسمی عذرخواهی کرد و گفت:
هدف از انتشار این خبر تشویش اذهان عمومی یا یک اقدام تبلیغاتی و هیجان انگیز نبود. این خبر اولین بار در کانال رسمی ما منتشر شد و یک دنیای تخیلی را به تصویر می‌کشید. هدف ما حتی جلب توجه نیز نبود و فقط سعی کردیم تا گیمر‌ها را برای بخش داستانی بازی Black Ops 3 آماده کنیم. به هر حال از تمام افرادی که با مشاهده این پست ناراحت شدند عذرخواهی می‌کنیم.
انتشار این پست در توییتر رسمی تری‌آرک، بازخورد‌های بسیار منفی و اعتراض آمیزی از جانب کاربران در پی داشت. چرا که پیش از این هیچ اشاره‌ای به ارتباط آن با بخش داستانی بازی مورد انتظار Black Ops III نشده بود و حتی هنوز هم بلاندل به طور شفاف اعلام نکرده که آیا در بازی شاهد حمله تروریستی به سنگاپور خواهیم بود یا خیر؟ به هر حال برای دریافت پاسخ این سوال باید تا تاریخ ۱۵ آبان و عرضه بازی بر روی ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی باشیم. البته بازی برای ایکس‌باکس 360 و پلی‌استیشن 3 نیز عرضه می‌شود که این نسخه‌ها فاقد بخش داستانی بوده و فقط در حالت چند نفره قابل بازی خواهند بود. تری‌آرک همچنین اعلام کرده که این بازی آزادی عملی زیادی در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد و می‌توانید ماموریت نهایی بازی را از همان ابتدا بازی کنید. منبع: Polygon


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده