// چهار شنبه, ۱۵ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۱۵

گسترش خدمات آموزشی «انستیتو ملی بازی‌سازی» با آغاز آموزش آنلاین

انستیتو ملی‌ بازی‌سازی، نام آشنا در حوزه‌ی تولید بازی‌های رایانه‌ای ایران در راستای آموزش نیروی انسانی متخصص در کشور، بزودی آموزش بازی‌سازی را به صورت آنلاین آغاز خواهد کرد. در ادامه با زومجی همراه باشید.
صنعت بازی‌سازی که به اعتقاد برخی هنر نیز محسوب می‌شود با پیشرفت در سایر نقاط جهان در نهایت به ایران نیز سرایت کرده و در سال‌های گذشته شاهد افزایش توجه به این صنعت در جهت تولید بازی و آموزش بازی‌سازی بوده‌ایم. انستیتو ملی‌ بازی‌سازی نیز که نزدیک به یک دهه فعالیت خود را در حوزه‌ی تولید بازی‌های رایانه‌ای ادامه می‌دهد بعد از خدمات آموزشی به صورت حضوری اکنون به دنبال آغاز دوره‌های آموزش آنلاین بازی‌سازی است. شهاب کشاورز، مدیر انستیتو ملی‌بازی‌سازی با اشاره به راه‌اندازی آموزش بازی‌سازی به صورت آنلاین گفت؛
با توجه به اینکه انستیتو ملی بازی‌سازی تاکنون صرفا خدمات آموزشی خود را به صورت حضوری ارائه کرده است و به منظور گسترش فعالیت‌ها و تحت پوشش قراردادن داوطلبان آموزش بازی‌سازی در تمام کشور، این انستیتو به زودی دوره‌های آموزش آنلاین بازی‌سازی را آغاز خواهد کرد.
وی در ادامه  افزود :
این دوره‌ها با همکاری دانشگاه علم و صنعت و با بهره‌گیری از بهترین زیرساخت​های آموزش آنلاین برگزار خواهند شد و اساتید این دوره‌ها همان اساتید اصلی انستیتو خواهند بود که در دوره​های حضوری تدریس می‌کنند.
از نکات بارز این دوره‌های آموزشی می‌توان به بهره‌مندی شرکت‌کنندگان از خدمات آموزشی در کنار پشتیبانی آنلاین استاتید اشاره کرد.  تمامی محتوای مورد نیاز شرکت‌کنندگان نیز به طور مستقیم در اختیار افراد قرار خواهد گرفت. انستیتو و مرکز آموزش‌های آزاد دانشگاه علم و صنعت در نهایت برای فارغ التحصیلان، گواهی مشترکی صادر خواهند کرد. ثبت نام رسمی این دوره‌ها از آبان ماه شروع شده و کلاس‌ها از آذرماه تشکیل خواهند شد. منبع: بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده